Jump to content

НЕ ОТБОР, А ПУТКИ 2!

The Olimpic Hero

Recommended Posts

THE GRIM REAPER

И 32 отбора да направят на еврото, пак няма да се класират нашите. Черна гора, Косово, Босна и Херцеговина, Андора, Гибралтар, Гърция, Сан Марино, Люксембург и Лихтенщайн все ще са пред нас. 

Иначе не е само проблема в държавата, защото като цяло футбола винаги ни е бил най-слабият спорт. Такова дъно обаче не може да бъде оправдано по никакъв начин. 

Edited by THE GRIM REAPER

Основният проблем е ръководството и че не ги ебе за развитието на футбола ни. Вчера тъпият чорбар  Емил Костадинов цял мач си бърка в носа, а  вие си чакайте да бъде изготвена някаква стратегия и обвинявайте Торбалан за проблемите. 

1 hour ago, Ponetron said:

Просто трябва желание и някой от БФС да се сети, че в Европа просто можеш да отидеш и да вземеш опита и идеите от там

Това е така, но футболът, където и да идеш в Европа, търпи развитие благодарение да помощ от държавата под една или друга форма. Тук спортът е последна грижа на държавата, казусът със София Оупън го доказва. Промяната е необходима, дори само за да може да се сложи кадрови рестарт в БФС, но всички практики и идеи в Европа се случват, защото в Сърбия и Унгария например държавата е зад гърба на футбола. Дали с построяването на ултра модерен национален стадион или с опрощаване на дълговете на двата гранда там.

51 minutes ago, natopor4en said:

Приятеле, аз ще сложа за победа на България срещу Албания.

Койфицента е 5,00 :)

С нищо не са по- добри, но пак слабите ни централни  защитници ни ебат. 

1 hour ago, Himler said:

Работата е страшна. Никога не сме били по- слаби. 

Ае колега, аз тия май ги урурчасах :(

slammy.gif slammy.gifslammy.gif

Уелтон, Роналдо и Цунами от Левски са получили бг паспорти. Бъдещето е светло, момчета! 

• Upvote 2

КУР ЗА СМАРКОВЕТЕ!

DELETE! DELETE! DELETEEAAA!

Направо да ги правят национали. Абе аз чак сега забелязвам, че тоя сърботек - треньора играе с трима в защита през целите квалификации?! Колко трябва да си малоумен да продължаваш да го правиш като виждаш, че по никакъв начин не става така?...

On 10/19/2023 at 12:52 PM, kabakov said:

Направо да ги правят национали. Абе аз чак сега забелязвам, че тоя сърботек - треньора играе с трима в защита през целите квалификации?! Колко трябва да си малоумен да продължаваш да го правиш като виждаш, че по никакъв начин не става така?...

И то във всеки мач в защита играе човек, който е халф попринцип, я Груев, я пича от Фиорентина...

Ако искате малко по-позитивни емоции с национален отбор по футбол, вчера започна световното по минифутбол. Миналата година момчетата ни направиха фурор на европейското, където станаха 3ти и сега се очаква също добро представяне. В група сме с Япония, Оман и Черна гора като всеки мач ще се предава по Спортал. Тук има програма за по подробно: https://www.wmfworldcup.com/matches/

В момента играем първия си мач в групата срещу Черна Гора и водим 1:0.

Edited by Ponetron

Гледам новините в последните дни за тия от БФС, че накрая си викам - "много паплач съм виждал досега, ама подобни наглеци трудно се намират".

На 1/4 финал сме на Световно по мини футбол. Преди малко ебнахме Англия 2:1. Утре следобед срещу Азърбайджан.

30 години по-късно отново сме там, където ни е мястото :D

• Upvote 3
  • 2 months later...

Много добра документалка за положението в българския футбол от HITC Sevens. Пичът го уважавам и е от малкото футболни анализатори, които следя редовно. Та беше (не)приятна изненада да направи 40-минутно видео и за нашето дередже.

"Пред моя зов смъртта не е преграда. И нека този, който ме надуе за слава да не мисли, а само за спасение."- Рогът на Валийр

- efed.jpg.ba5d419d86c3333dd5bbbb23c3ce5b45.jpgДа живеят бъговете!

Rise of Thunder

Болно ми беше, докато го гледах. За съжаление, пичагата е прав. 

2 hours ago, Himler said:

@baikiro, според теб Илия Груев българин ли е? 

Защо да не е българин? 

КУР ЗА СМАРКОВЕТЕ!

Защото е бил цял живот в Германия.  На теб това ти е аргумента, че Везенков е кипърец. 

5 minutes ago, Himler said:

https://sportal.bg/news-2024012223205998202

Тия те осъзнават ли че приключиха? Ще дойдат мачовете и работата може да свърши много зле. 

Ти не осъзнаваш, че нищо не е приключило. Шоуто едва сега започва! 

КУР ЗА СМАРКОВЕТЕ!

Официално Боби М вече не е шеф на БФС и не е в оставка като предния път. Аз подозирам, че онзи ден когато търговския регистър отказа конгрес, защото не може да впише Касабов, е бил някакъв ход на опозицията (която и да е тя). За това съдя по множеството жалби от какадуто и компания още в следващите часове. Но в крайна сметка това което не искаха да става, стана.

Някой от опозицията играе с държавата и наигра тия хитруши. Следва да видим какво ще стане на конгреса...

В 14.02 часа, тоест преди един час е вписан официално като президент.

В 14.21 часа има вписан пък акт на Софийски градски съд, но нямам достъп да го прочета. 

Циркът в реално време. 🍿🍿

"Пред моя зов смъртта не е преграда. И нека този, който ме надуе за слава да не мисли, а само за спасение."- Рогът на Валийр

- efed.jpg.ba5d419d86c3333dd5bbbb23c3ce5b45.jpgДа живеят бъговете!