Jump to content

НЕ ОТБОР, А ПУТКИ 2!

The Olimpic Hero

Recommended Posts

THE GRIM REAPER

Прав беше Киро Брейка когато веднъж каза на едно живо включване, че българският футбол трябва да се забрани.

Добре че сме ние, ултра джобърите да пушваме по-силните джобъри от нас.

Edited by THE GRIM REAPER

Шеф в БФС пред БЛИЦ: Многото клетви застигнаха отбора!

Терена, клетвите, противника, лазерите, дузпата, Бербатов, клубовете, стадионите. :D Цялата им работа е такава, по цял ден гонене на вещици. 

4 hours ago, kabakov said:

Нямаш късмет 1 мач, 2 мача, 5 мача, 10 мача, ама да нямаш късмет 20 години...

Просто липса на малшанс…

15 hours ago, Ponetron said:

Люксембург си играят много добре, виж им групата. Те са на косъм да се класират на европейското. Ако ни хванат сега, 3-4 гола не ни мърдат :D 

Аз им ебах мамата на Люксембург. 9:0 от Португалия. БФС-то ше излезнат прави, че клетвите хващат, деба.

• 1 month later...

Нищо не може да ме убеди, че играчите ни са по- лоши от тия на Литва и Черна Гора. Явно  играчите ни нямат мотивация да дадът нещо от себе си при това ръководство. 

Edited by Himler

АХАХАХАХАХАХХАХАХАХАХ. Е стига Киро п.тката за пореден път за националния отбор не знае къде е, кюсе кресненско мръсно.

• Haha 1

Любимото ми нещо след мач на националния е че сега поне седмица всички журналя ще са обединени и ще серат по тия и Перукан. Медец :D 

34 minutes ago, Himler said:

Нищо не може да ме убеди, че играчите ни са по- лоши от тия на Литва и Черна Гора. Явно  играчите ни нямат мотивация да дадът нещо от себе си при това ръководство. 

Хахахх по-добри били, половина от тея дървета са резерви в посредствените си отбори. Делев, Десподов, Груев, Марин Петков, Димитров. Антов го разккриха и сега кюта в Сериа Б, за резервите дори не ми се говори. Това са плодовете от 20 годишния “труд” положен от Пияницата и свитата му.

• Upvote 2
4 minutes ago, Glam4o said:

Хахахх по-добри били, половина от тея дървета са резерви в посредствените си отбори. Делев, Десподов, Груев, Марин Петков, Димитров. Антов го разккриха и сега кюта в Сериа Б, за резервите дори не ми се говори. Това са плодовете от 20 годишния “труд” положен от Пияницата и свитата му.

Друго си е звездите на Локо Пд, където има двама българи на кръст, единият от които Ангел Лясков, нали?

10 minutes ago, MJ23 said:

Друго си е звездите на Локо Пд, където има двама българи на кръст, единият от които Ангел Лясков, нали?

Кво общо има Локо Пловдив в случая? Лясков, Млясков, мястото на което сме все още е първото. Ако имаш да казваш нещо за националния отбор, изтрезней и заповядай пак.

Обиждаш играчи, че играели в нискоразрядни клубове. А ти  на какъв отбор  си фен? Били ПЪРВИ, ок, така е. В края на сезона няма да сте и в Топ 3, спокойно. Ако ви свири съдията от мача с Хебър, може и да сте трети де.

И с какво допринасяте за развитието на родния футбол? Колко българи имате в отбора? Талантите ви във втория отбор на какво ниво са, на кое място са във В група?

4 minutes ago, MJ23 said:

Обиждаш играчи, че играели в нискоразрядни клубове. А ти  на какъв отбор  си фен? Били ПЪРВИ, ок, така е. В края на сезона няма да сте и в Топ 3, спокойно. Ако ви свири съдията от мача с Хебър, може и да сте трети де.

И с какво допринасяте за развитието на родния футбол? Колко българи имате в отбора? Талантите ви във втория отбор на какво ниво са, на кое място са във В група?

Ти голям моралист стана бе, до вчера кълнеше наляво-надясно кой ли не, че не става за нищо. Ми дървета са, да. Слаби футболисти са, да. Ако за теб са много добри, проблема си е в твоята глава.

А за Локо Пловдив ще ти кажа, че трима от юношите, които са на по 19-20 години, са титуляри.

Помниш ли последния ви кадърен играч, който сте продали на запад? Георги Минчев, който ви го върнаха като мръсно коте? 😂😂😂 Или ще се върнем 15 години назад за Сашо Тунчев? За това вместо да се засягаш, не изкарвай Лийдс, Вердер и ПАОК малки клубове. Проблема е другаде.

Ама що намесваш пак Локото бе, човек. Още те държи, че ви обрулихме 4:2 в Надежда ли, кво? Сравни къде играят играчите на отборите от нашата уж черга, и ще разбереш, че сравнение с тях тези отбори са посредствени, да.

13 minutes ago, MJ23 said:

не изкарвай Лийдс, Вердер и ПАОК малки клубове.

Само не разбрах, кой играе в Лийдс и кой играе във Вердер от нашите?

Щом мислиш, че капитанът ти и най-добър играч, таванът му е резерва в ПАОК, значи всичко е цветя и рози, съгласих се.

Edited by Glam4o

Още ли не се е вдигнал тоя народ, че да изрине напастта Божия с лопатите от БФС? А, забравих, че сме мишоци от най-висока класа. Щом послушно търпим оная измет в парламента, начело с Шиши, дето е взел България за негова собственост - що въобще говоря за протести срещу БФС? Заради нашето велико умение, а именно само да лаладжийстваме и псуваме по Гейсбук. Заради тая тенденция да се делим на червени, сини, зелени, ЦСКА-ри, левскари, лудогорци и на майка му путката - сега сме на тоя хал.

Ето от там идват постоянните нападки по Кирил Десподов, дори сега, когато е в ПАОК. Бил отишъл в Лудогорец, а не се върнал в ЦСКА, та дай да му пожелаем смърт вече. Но да продължа с националния отбор. Не си мери приказките понякога, да. Има вина за цялата агония, да. Но само той ли е виновен? Не, виновни са и всички други играчи, които са играли. Но за да стигнем до тяхната вина, да тръгнем нагоре по йерархията. Играчи <--- Треньорски екип <--- Мършояда в БФС. Т.е, цялата паплач е в две основни направления, които ебават цялата работа. Едното е треньорския екип, който ДАВА УКАЗАНИЯТА на играчите. И другото е пияницата в БФС, който назначава въпросния треньорски екип и после спуска нареждания отгоре - кой да се вика, кой да се пуска, кой да не се вика. И докато за сърбина вярвам, че сам ще си подаде оставката, макар сега да шикалкавеше там - то Перуката НИКОГА няма да си тръгне доброволно. Точно за т'ва казвам, че са нужни действия от НАРОДА, за да се спре т'ва унижение. Но нито действия има, нито народ.

Edited by StoneColdFaN
  • Upvote 2

За съжаление времената са такива. По школи цари шуробаджанащина, играят не талантливите деца, а тези на родителите с $. Кое в държавата ни е наред, та футбола да бъде? И това няма да се промени с Боби, Барби, Кен и който и да е. Футболистите нямат стимул - стига им на 18 да имат хубава кола и да... пичета в Инстаграм.

Виж вторите отбори на водещите клубове без Лудогорец и 1948, където играят футболисти от първите им отбори на какво ниво са. И това са "талантите" им, ами те просто не стават за нищо.

Това е факт. Всички искат юношите да пробиват в първите отбори, а те са в долната част на класирането във В група. В група се води аматьорска. Как очаквам аз примерно някой от ЦСКА 2 да помогне на отбора, след като той дори в аматьорската група не изпъква с нищо. 

Не знам гледахте ли Унгария - Сърбия след нашия мач снощи. То дори чисто като физика тия бяха ебаси машините. И докато ги гледах се сетих за Шопов и Анди Краев. Те са като третокласници пред един Митрович примерно. И не е сложно всичко да тръгне. Просто трябва желание и някой от БФС да се сети, че в Европа просто можеш да отидеш и да вземеш опита и идеите от там. Никой няма да се скрие. През цялата година се организират разни конференции и се съчетават и обмислят стратегии за израстване на школите.

Аз не съм сигурен, че Бербатов би променил нещо коренно, НО той и екипа му са млади хора и ще искат да учат. Докато тия пияници не им се занимава с нищо друго освен да печелят от глоби и да откриват терени в селата.

• Upvote 1