Jump to content

НЕ ОТБОР, А ПУТКИ 2!

The Olimpic Hero

Recommended Posts

Слаб мач като цяло, видя се как наличието на Краев променя облика на отбора в средата на терена и носи повече агресия. Жалко, че господин Кръстаич не започна със Стефанов, вместо Русев, който изпусна 100% гол и ни закопа. Не знам защо трябваше и на вратата да е Дюлгеров, за сметка на Андреев, той никога нямаше да допусне такъв елементарен гол в близкия ъгъл.

Естествено отново ни закопа Вальо Антов, който е доказано менте още от времето си в Ловеч. Хубаво е, че поне вече не викат футболисти от този отбор, то не че имат българи де.

Общо взето гледаме към следващия цикъл.

За пръв път виждам смяна в 90-та минута да влиза 4-ти централен бранител, който при това прави дебют. Мисля, че тая смяна прееба труда на момчетата, които са плакали до късно в съблекалнята. А да, и палячовците Марин Петков, Патрик-Габриел-Гери-Никол и Мариян Огнянов от али експрес не трябва да помирисват терен. Те повечето не помирисват и в Левски де, ама защо в национала трябва да играят.

За пръв път от много време, по време на мач на националния отбор ми пукаше за отбора. Според мен имаме един от най-младите отбори е Европа и след няколко години и при липсата на МАЛШАНС може и да се класираме за за някой голям форум (не по-голям от БВЦ де).

Докато резерви в клубните си отбори са титуляри в националния никъде няма да се класираме. И говорим резерви в Левски, а не в Ман. Юнайтед, Барса, Интер и т.н. ...

• 2 months later...

От години не съм се ядосвал така на мач на националите ти. Второто ги смазахме и вместо да бием загуба.. Това квазимодо Кристиян Димитров, което изтърка пейката на Герена как ще е национал??? А Космонавта няма и да го коментирам даже. 

Много ме е яд, но изглежда отлепихме от дъното, дано дойдат по - добри дни.

Ама и футболните богове не са с нас тази година. 😄

да взимат Илиян Илиев, че със сърбина пак ще берем срам срещу Унгария и Литва ще ни вкара в последната секунда.

Edited by Himler

Може ли Делев на 40 да е по-добър от Киро Путката? Няма такъв некадърен негодник. Чакаме да го разкрият в ПАОК и да се върне като насран, тоя път при другите турци от Арда.

3 minutes ago, Just a fan said:

Киро Путката?

Там е проблема, че в точно такъв. По - талантлив е от Боруков, ама виж го как играе - зверски нахъсан, блъска, провокира, всичко. Така трябва.

@MJ23 Освен ако не си залагал, защо си се ядосвал? Тоя отбор трябва да бъде гаврен докато перуката и гонзо не се ометат. Въобще не ми е жал. И без това 80% от тях ще си останат анонимници и са слаби за национален отбор. 

• Upvote 2
brayan_lotusrenault

Уефа да го извади тоя отбор от квалификации за европейско/световно като руснаците и вече да се приключват мъките.

Онзи ден попаднах на мача на Казахстан с Финландия, еми в последните 20 минути казахстанците изораха терена и бяха на косъм да додрапат хикса, да не говорим, че са и с реален шанс да се класират и то без абсолютно нито едно голямо име, което играе в топ отбор.

• Upvote 1

tumblr_mt5clbqDxW1shmud4o1_400_zpspgav4j

10 minutes ago, MJ23 said:

Там е проблема, че в точно такъв. По - талантлив е от Боруков, ама виж го как играе - зверски нахъсан, блъска, провокира, всичко. Така трябва.

Проблемът е, че се мисли за футболист. Още като проби в Ловеч имаше самочувствие, което не съответстваше на качествата му. В ЦСКА за 3.5 години я има 5-6 наистина силни месеца, обаче през цялото време го играеше звезда, дори когато беше резерва на анонимници като Густаво Кулма. При единствения си по-продължителен период в ЦСКА побърза да иде в Италия по средата на сезона, защото знаеше, че ако откара до май ще го разкрият, накрая се върна в Лудогорец където системата на Гела го накара да си повярва още повече и сега вместо да се озове в някое първенство като белгийското например, отива в Гърция, където най-силният отбор там си го слага на оная работа и подписва с ПАОК, които са абонирани да са на 30 зад Олимпиакос. Ами кур за него, абсолютно леке на и извън терена.

• Upvote 1
  • Thanks 1

Тая година нямаме победа, само 2 хикса и 4 загуби. Голова разлика 3:9. Дали сме 6 точки на черногорците и с мъка само 1 на сърбите. Г-н Кръстаич може да остане без гражданство както е тръгнало. :D 

Празнувайте момчета! Нас ни биха само с 2-1, а сърбите биха Литва с 3-1 и вече сме на предпоследно място! Минус пет гола за нас и цели минус 6 за латвийците! Не им се верва на балъците :beer:

8 hours ago, MJ23 said:

Много ме е яд, но изглежда отлепихме от дъното, дано дойдат по - добри дни.

По-добри дни ли? Докато губим от отборчета като Иран, Черна Гора и ЛИТВА (и срещу тях сме губили) - добри дни за тая сбирщина няма.

За тези хора имах една искрица надежда, но след тая вечер напълно угасна. Такива некадърници МНОГО РЯДКО могат да се намерят.

Edited by StoneColdFaN

Ми ние сме свикнали да гледаме високомерно на отбори като Иран и прочее и после се чудим защо ни плющят под път и над път. Истината е, че хората си развиват футбола навсякъде, помагат си, учат се един друг, възползват се от разни програми и прочее, а ние си го караме като преди три десетилетия - бай Иван физкултурника да тренира децата там и това е. Затова нямаме нито ЕДИН футболист, който да може да отлепи на запад от Гърция. Няма и да имаме - изтървахме го вече тоя спорт. Ние сме на ниво Малта и Гибралтар - играчите ни идея нямат нито от тактика, нито от нищо, просто ритат. 

Сега ще е забавно като паднем до последната урна и на лигата на нациите се паднем с отбори като Кирибати, Лихтенщайн и сборния отбор на папата. Тогава пак първия май се класира за голям форум и Гонзо ще излезе и ще каже .. КАЗАХ ЛИ ВИ. :D 

49 minutes ago, Ponetron said:

Сега ще е забавно като паднем до последната урна и на лигата на нациите се паднем с отбори като Кирибати, Лихтенщайн и сборния отбор на папата. Тогава пак първия май се класира за голям форум и Гонзо ще излезе и ще каже .. КАЗАХ ЛИ ВИ. :D 

Човек, могат да бият Люксембург и Гибралтар, за кво говорим.

п.п. ако на някой му е интересно тук може да види всички (или почти всички) мачове на националния в историят и да се "наслади" на някои от географските ни открития...

от 1929 - до сега.

https://bg.wikipedia.org/wiki/Списък_на_срещите_на_националния_отбор_по_футбол_на_България

Люксембург си играят много добре, виж им групата. Те са на косъм да се класират на европейското. Ако ни хванат сега, 3-4 гола не ни мърдат :D 

Само да не дойдат от САН МАРИНО. Тия сигурно ще вземат 1-ва победа от съществуването си, бате, срещу нашата пасмина. Но дори и при такъв сценарий усещам кви ще са коментарите.

Гонзо : Този отбор има бъдеще, въпреки загубата.

Кръстаич : Горд съм с момчетата, просто нямахме късмет.

А Пияницата нема да каже нищо, най-нагло ще продължава да седи в БФС.

• Upvote 2
  • Haha 1