Jump to content

UFC: Малко новини

Recommended Posts

- Ветеранът от IFL & участник в турнирите на M-1 - Jake Ellenberger (21-4 MMA, 0-0 UFC) е подписал с UFC и първият му тест ще бъде определено труден като е обявено, че ще се бие в дебюта си срещу Carlos Condit (22-5 MMA, 0-1 UFC) на UFC Fight Night 19. Евентът, който ще бъде оглавяван от боят между Nate Diaz & Melvin Guillard ще се състои на 16 септември.

- Thales Leites, който само преди няколко месеца се би за Middleweight титлата срещу Anderson Silva е бил уволнен. След лошата изява и на двамата в мача, те са били порицани и е трябвало да се представят на ниво в следващите си мачове.. както е известно Leites загуби следващия си мач и е бил освободен.

- В изявление "The Middleweight Kingpin" Anderson Silva е казал, че не възнамерява да се бие с Lyoto Machida, затова този мач отпада като възможност.

- Очаква се Ricardo Almeida (11-3) да се бие с Jon Fitch (19-3) на UFC 106.

Жалко. До последно се надявах да видим паяка срещу Мачида. Това според мен е може би единствения човек, който е способен да бие Андерсон . Сега вече , каквото и да хвърлят по него предполагам , всичко ще бъде смачкано, изядено и изплюто. Донякъде ми харесва това, но никога не съм обичал безцеремонната доминация.

[img]http://img62.imageshack.us/img62/7531/atstrailerwmvv9.gif[/img]