Jump to content

MMA: Резултатът от Bobby Lashley срещу Mike Cook

nWoHulkster

Recommended Posts

nWoHulkster

Вчера се състоя третият ММА мач на Bobby "The Dominator" Lashley. Lashley (2-0-0) се изправи срещу Mike Cook (6-3-0) и го победи за 24 секунди. Следващият ММА сблъсък на Lashley е на 27-ми юни срещу Bob "The Beast" Sapp.

Lashley vs. Cook: http://www.youtube.com/watch?v=hHwIqD3bRPk

Присъединявам се към мнението на rawhide , айде чакаме мача с Sapp :)

[center][img]http://store.picbg.net/pubpic/E2/48/1b9dc993c1aae248.png[/img]
[size=3][color=blue]Carefree, wherever we may be
We are the famous CFC
And we don't give a fuck Whoever you may be
'Cos we are the famous CFC[/color][/size]
[/center]

Mr.Perfect

Този мач срещу Sapp го очаквах ,ще бъде голяма лудница.Може би досега Lashley смачка всичките си опоненти ,но това вече ще му е истинското изпитание.Опасявам се че Bob Sapp ще го прегази като танк.

[b]Team Take It :[/b]
[b] "Dicks to Pussies"[/b]

Този мач срещу Sapp го очаквах ,ще бъде голяма лудница.Може би досега Lashley смачка всичките си опоненти ,но това вече ще му е истинското изпитание.Опасявам се че Bob Sapp ще го прегази като танк.

Ако не може да бие Sapp накъде е тръгнал въобще...? :)

parcaleste

Ибах му майката, това изпълнение може да на говори само едно: FEAR THE VICIOUS* HEADLOCK!!!11

* Orton

Edited by parcaleste

Добре се получи, но все пак, на мен ли ми се стори или Lashley тръгна да удря директно с дясна ръка?

Freddy Kruger

Добре се представя Лешли, обаче до сега не е имал нито един сериозен съперник. Надявам се да победи Сап, защото иначе може да подписва с TNA.

[center][img]http://i41.tinypic.com/28a72tz.gif[/img][/center]

Добре се получи, но все пак, на мен ли ми се стори или Lashley тръгна да удря директно с дясна ръка?

:)

Това, което не се видя на въпросното видео, а беше може би най-интересното нещо в целия мач бяха самите entrance-и. Cook излезе с маска на Rey Mysterio. В последствие Lashley отказа традиционното "докосване" на ръкавиците преди мача. Явно се опита и да го довърши с един удар. Щях да се изпълня, ако го бяха нокаутирали в жалките му опити, но за всеобщо усмотрение не стана. Последвалото интервю също беше добро. Като цяло се изненадах, че хората разпознаха "името" Sapp и получи солиден pop :D . Lashley is 4 real!!! :lol:

За самият мач няма, какво да се коментира толкова. Трудно е да се намират недостатаци след 24-секунда доминация. Е, може би освен издънката в първите секунди. Mike Cook явно е проспал часовете по jiu-jitsu. Мисля, че най-напред се учи, как се защитава headlock/standing guilotine. Колко такива изцепки сме виждали в UFC? Sapp определено ще е доста по-опасен опонент. По-опасен, но не вярвам да е по-труден. Ако Lashley го играе на сигурно и го свали на земята няма да има особени проблеми. Ако ли не... Да пита редицата японски can-fighters.

Като цяло нямам особен проблем, че хранят толкова Lashley, но е време наистина да срещне по-сериозни опоненти. Ако приемем, че победи Sapp, което е въпросително, очаквам да го видим в някоя от големите американски организации. Било то UFC, StrikeForce или Affliction. В Япония също има интересни опоненти, но на този етап не вярвам да има особен интерес да се бие там.

Btw, 1,439,800 гледaния за 2 дена :blink:

Btw 2, "The Dominator" е добър прякор. Трябва да го използват и в кеча.

Edited by neshev
nWoHulkster

Btw, 1,439,800 глеадния за 2 дена :blink:

http://sports.yahoo.com/mma/blog/cagewriter/post/Pro-wrestler-Lashley-destroys-Cook-in-24-seconds?urn=mma,163814

^ Това е причината. Yahoo направиха добрa реклама на клипа/Lashley. :)