Jump to content

MMA Fight Bookie


Recommended Posts

Подобно на Prediction Contest воден от s0cKi, в тази тема ще можете да залагате за идващите MMA евенти. Играта ще се проведе чрез точки (за всяка позната прогноза + 1 point за потребителя). Главно в прогнозите ще бъдат отразявани MMA компании като (UFC, Strikeforce, Dream, Affliction, WEC) + K-1. Дано има интерес от поне няколко човека за да се задвижат нещата.

ПОДРЕДБА

1. lightfist - 13 pts.

(MMA Bookie Winner; UFC Bookie Winner; MMA Points: 13; UFC Points: 13)

2. G - 10 pts.

3. neshev - 7 pts.

4. Jericho - 4 pts.

UPCOMING BOOKIE EVENTS

График

23.05.2009// UFC 98: Evans vs Machida

(Главни мачове: Rashad Evans © 18-0-1 vs Lyoto Machida 14-0 ; Matt Serra 9-5-0 vs Matt Hughes 42-7-0 ; Sean Sherk 33-3-1 vs Frankie Edgar 9-1-0)

26.05.2009// DREAM 9

(Главни мачове: Norifumi "Kid" Yamamoto 17-1-0 vs Joe Warren 1-0-0)

06.06.2009// Strikeforce: Lawler vs Shields

(Главни мачове: Robbie Lawler 16-4-0 vs Jake Shields 22-3-1)

07.06.2009// WEC 41: Brown vs Feber 2

(Главни мачове: Mike Brown 21-4-0 © vs Urijah Feber 22-2-0)

13.06.2009// UFC 99: The Comeback

(Главни мачове: Wanderlei Silva 32-9-1 vs Rich Franklin 24-4-0; Cain Velasquez 5-0-0 vs. Heath Herring 28-14-0)

Edited by G
Link to comment

UFC 97 CARD

ПРОГНОЗИ

MAIN EVENT

Middleweight Championship bout

Anderson Silva © (23-4-0) vs Thales Leites (14-1-0)

Победител:

В кой рунд: (1-5)

Чрез: (KO, TKO, Submission, Unanimous Decision, Majority Decision, Split Decision, DQ, Draw)

Допълнителни:

Light Heavyweight bout

Chuck Liddell (21-6-0) vs Mauricio Rua (17-3-0)

Победител:

В кой рунд: (1-3)

Чрез: (KO, TKO, Submission, Unanimous Decision, Majority Decision, Split Decision, DQ, Draw)

Допълнителни:

Heavyweight bout

Cheik Kongo (23-4-1) vs Antoni Hardonk (8-4-0)

Победител:

В кой рунд: (1-3)

Чрез: (KO, TKO, Submission, Unanimous Decision, Majority Decision, Split Decision, DQ, Draw)

Допълнителни:

Light Heavyweight bout

Steve Cantwell (7-1-0) vs Luiz Cane (10-1-1)

Победител:

В кой рунд: (1-3)

Чрез: (KO, TKO, Submission, Unanimous Decision, Majority Decision, Split Decision, DQ, Draw)

Допълнителни:

Light Heavyweight bout

Krzysztof Soszynski (17-9-1) vs Brian Stann (6-1-0)

Победител:

В кой рунд: (1-3)

Чрез: (KO, TKO, Submission, Unanimous Decision, Majority Decision, Split Decision, DQ, Draw)

Допълнителни:

2 ДОПЪЛНИТЕЛНИ МАЧА ОТ UNDERCARD-A

Middleweight bout

Denis Kang (31-11-1) vs Xavier Foupa-Pokam (20-9-0)

Победител:

В кой рунд: (1-3)

Чрез: (KO, TKO, Submission, Unanimous Decision, Majority Decision, Split Decision, DQ, Draw)

Допълнителни:

Middleweight bout

Jason MacDonald (22-11-0) vs Nate Quarry (16-3-0)

Победител:

В кой рунд: (1-3)

Чрез: (KO, TKO, Submission, Unanimous Decision, Majority Decision, Split Decision, DQ, Draw)

Допълнителни:

Първият евент е този на UFC - UFC 97: Silva vs Leites. Имате Fight Card-a можете да давате залозите си.. Успех!

Edited by G
Link to comment

По-принцип не струвам в такива работи. Btw. между KO и TKO не виждам голяма разлика, но щом си преценил.

Silva KO 1st

Chuck TKO 1st

Kongo Decision

Cane TKO 2nd

Soszynski Decision

----------------------

Foupa-Pokam Submission 2nd

McDonald Submission 1st

Link to comment

Моите прогнози

UFC 97

MAIN EVENT

Middleweight Championship bout

Anderson Silva © (23-4-0) vs Thales Leites (14-1-0)

Победител: Anderson Silva

В кой рунд: 1st

Чрез: KO

Допълнителни: Flying Knee през мача от страна на Силва, Лейтес няма да може да го свали на земята

Light Heavyweight bout

Chuck Liddell (21-6-0) vs Mauricio Rua (17-3-0)

Победител: Mauricio Rua

В кой рунд: 3th

Чрез: Unanimous Decision

Допълнителни: Knock Down за Руа

Heavyweight bout

Cheik Kongo (23-4-1) vs Antoni Hardonk (8-4-0)

Победител: Kongo

В кой рунд: 2nd

Чрез: TKO

Допълнителни:

Light Heavyweight bout

Steve Cantwell vs Luiz Cane

Победител: Cane

В кой рунд: 3th

Чрез: TKO

Допълнителни:

Light Heavyweight bout

Krzysztof Soszynski (17-9-1) vs Brian Stann (6-1-0)

Победител: Krzysztof

В кой рунд: 3th

Чрез: Unanimous Decision

Допълнителни:

2 ДОПЪЛНИТЕЛНИ МАЧА ОТ UNDERCARD-A

Middleweight bout

Denis Kang (31-11-1) vs Xavier Foupa-Pokam (20-9-0)

Победител: Pokam

В кой рунд: 3th

Чрез: Unanimous Decision

Допълнителни:

Middleweight bout

Jason MacDonald (22-11-0) vs Nate Quarry (16-3-0)

Победител: Jason MacDonald

В кой рунд: 2nd

Чрез: Submission

Допълнителни:

Edited by G
Link to comment

MAIN EVENT

Middleweight Championship bout

Anderson Silva © (23-4-0) vs Thales Leites (14-1-0)

Победител:Силва

В кой рунд: 2

Чрез: KO

Допълнителни:Силва ще нокаутира Лейтес с коляно.

Light Heavyweight bout

Chuck Liddell (21-6-0) vs Mauricio Rua (17-3-0)

Победител:Чък Лидел

В кой рунд: 3

Чрез: Unanimous Decision

Допълнителни:На Руа ще му свърши въздухът.

Heavyweight bout

Cheik Kongo (23-4-1) vs Antoni Hardonk (8-4-0)

Победител:Конго

В кой рунд: 2

Чрез:TKO

Допълнителни:Конго ще спечели мача на земята

Light Heavyweight bout

Steve Cantwell (7-1-0) vs Luiz Cane (10-1-1)

Победител:Кейн

В кой рунд:3

Чрез:Unanimous Decision

Допълнителни:

Light Heavyweight bout

Krzysztof Soszynski (17-9-1) vs Brian Stann (6-1-0)

Победител:Кристоф

В кой рунд: 1

Чрез: Submission

Допълнителни:

2 ДОПЪЛНИТЕЛНИ МАЧА ОТ UNDERCARD-A

Middleweight bout

Denis Kang (31-11-1) vs Xavier Foupa-Pokam (20-9-0)

Победител:Канг

В кой рунд: 3

Чрез:Sub

Допълнителни:

Middleweight bout

Jason MacDonald (22-11-0) vs Nate Quarry (16-3-0)

Победител:Макдоналд

В кой рунд: 1

Чрез: Submission

Допълнителни:Победата ще дойде чрез Армбар

Link to comment

Anderson Silva © (23-4-0) vs Thales Leites (14-1-0)

TKO, Round 1

Chuck Liddell (21-6-0) vs Mauricio Rua (17-3-0)

Unanimous Decision, Round 3

Cheik Kongo (23-4-1) vs Antoni Hardonk (8-4-0)

Split Decision, Round 3

Steve Cantwell (7-1-0) vs Luiz Cane (10-1-1)

TKO, Round 2

Krzysztof Soszynski (17-9-1) vs Brian Stann (6-1-0)

Unanimous Decision, Round 3

Denis Kang (31-11-1) vs Xavier Foupa-Pokam (20-9-0)

TKO, Round 2

Jason MacDonald (22-11-0) vs Nate Quarry (16-3-0)

Submission, Round 2

Link to comment

Малко късно за първият евент, но така се получи. Ето резултатите от мачовете и благодаря на участниците. Най-отдолу в това мнение можете да видите подредбата засега. Дано с времето да се намерят повече bet-ъри :)

UFC 97 SPOILERS!!!!!!!!!!!!!

WIKIPEDIA RESULTS

UFC 97

* Middleweight bout: Jason MacDonald vs. Nate Quarry

Quarry defeated MacDonald via TKO (elbows) at 2:27 of round 1.

* Middleweight bout: Denis Kang vs. Xavier Foupa-Pokam

Kang defeated Foupa-Pokam via unanimous decision (30-27, 30-27, 30-27).

Main Card

* Light Heavyweight bout: Steve Cantwell vs. Luiz Arthur Cane

Cane defeated Cantwell via unanimous decision (29-28, 30-27, 30-27).

* Heavyweight bout: Cheick Kongo vs. Antoni Hardonk

Kongo defeated Hardonk via TKO (strikes) at 2:29 of round 2.

* Light Heavyweight bout: Krzysztof Soszynski vs. Brian Stann

Soszynski defeated Stann via submission (kimura) at 3:53 of round 1.

* Light Heavyweight bout: Chuck Liddell vs. Mauricio Rua

Rua defeated Liddell via TKO (strikes) at 4:28 of round 1.

* Middleweight Championship bout: Anderson Silva vs. Thales Leites

Silva defeated Leites via unanimous decision (49-46, 48-47, 50-46) to retain the Middleweight Championship title.

ПОДРЕДБА

1. lightfist - 13 pts.

(MMA Bookie Winner; UFC Bookie Winner; MMA Points: 13; UFC Points: 13)

2. G - 10 pts.

3. neshev - 7 pts.

4. Jericho - 4 pts.

Edited by G
Link to comment

UPCOMING BOOKIE EVENTS

График

23.05.2009// UFC 98: Evans vs Machida

(Главни мачове: Rashad Evans © 18-0-1 vs Lyoto Machida 14-0 ; Matt Serra 9-5-0 vs Matt Hughes 42-7-0 ; Sean Sherk 33-3-1 vs Frankie Edgar 9-1-0)

26.05.2009// DREAM 9

(Главни мачове: Norifumi "Kid" Yamamoto 17-1-0 vs Joe Warren 1-0-0)

06.06.2009// Strikeforce: Lawler vs Shields

(Главни мачове: Robbie Lawler 16-4-0 vs Jake Shields 22-3-1)

07.06.2009// WEC 41: Brown vs Feber 2

(Главни мачове: Mike Brown 21-4-0 © vs Urijah Feber 22-2-0)

13.06.2009// UFC 99: The Comeback

(Главни мачове: Wanderlei Silva 32-9-1 vs Rich Franklin 24-4-0; Cain Velasquez 5-0-0 vs. Heath Herring 28-14-0)

HYPE

UFC 98: Evans vs Machida Promo: http://www.youtube.com/watch?v=kSVYtbbSTm0...feature=related

WEC 41: Brown vs Feber 2 Promo: http://www.youtube.com/watch?v=v4mQWJmSctw

UFC 99 Promo: http://www.youtube.com/watch?v=_k_FKBRPip0

Edited by G
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...