Jump to content

BWC: Завръщането на Е-феда!

Recommended Posts

Специално за теб ведната намерих роля. Какво ще кажеш да влезеш в хулиганския стейбъл на Bizkit и Socki на мястото на Frantic?
Никакъв проблем... и двамата са машини :) (само да съм бял... :D )

3xTNA prediction champion 3xWWE prediction champion 1xUniversal champion 6xPrediction tag team champion

ФУТБОЛНИТЕ ФЕНОВЕ ЩЕ ВИ СКЪСАТ ГЛАВАТА!

Потвърждавам участието си... gimmick-a ми е един от най-добрите! :D

Ако има свободни места може да ме пишеш.

След интересно предложение от G, бих искал да те попитам, какво ще кажеш двамата с Born 2 be god да заформите отбор от амбициозни младоци?

35izpu1.jpg

Не е лошо ;) Съгласен съм. Поне ще имаш моите коментари всеки event :)

То всички така казваха навремето... Надявам се да си държиш на думата. Хайде, подбирайте си име на отборчето :)

35izpu1.jpg

Аз малко се чудя. Като за начало ще гледам да го следя, пък ако реша, че няма да имам време за него, ще те уведомя, за да ме изключиш по някакъв начин от историите. Лошото е, че в момента нямам никакъв спомен дали съм прочел всички шоута преди спирането на e-fed-а.

Posted Image

Записвам се.Ще коментирам и щего чета винаги когато мога.

[center][img]http://store.picbg.net/pubpic/D5/BE/102af09fb67cd5be.jpg[/img][/center]

KANE, Raven, California, Toni, BRM, Carn. Това са засега свободните със сигурност кечисти. Аз ще избирам кой кой ще играе, за да е по-справедливо. Това значи, че от тези, които се записаха, 6 човека ще влязат веднага в Е-феда, а другите - постепенно. С оглед на сериозността, ще подбера 6 от вас, които (ако искат, разбира се) ще поемат тези 6 роли.

35izpu1.jpg

Аз също желая да участвам. Относно редовността - бъдете сигурни. Няма да се пропуска издание.

Сега ще кажа какво ще правят хората, които заявиха желание за участие.

Бирето и Радослав1948 получават нови образи, като ще дебютират като отбор.

Ролята на Raven се поема от Y_2_J.

Ролята на California се поема от DAMN.

Ролята на Frantic се поема от Xzibit.

Ролята на Carn се поема от Yo The Real.

Ролята на Toni се поема от Krapolax

Ролята на BRM се поема от g0shkY.

Тези шестимата прецених, че са най-активни във форума и има най-голям шанс да следят шоутата. Останалите да не се ядосват - ще гледам да ги вкарам на мястото на други образи постепенно или по-скоро - да дебютират като нови кечисти един по един.

Вие, които ще участвате (шестимата) ще се биете под старите никове! Изключение се прави за Xzibit, защото ника му някакси отива на гимика ;)

Ако има някой недоволен от нещо, да си казва. Има 2 седмици до първото шоу :)

35izpu1.jpg

Ако има някой недоволен от нещо, да си казва. Има 2 седмици до първото шоу :)

Аз съм недоволен ! Дай си с нашите никове, само X печели, а той е НЕГЪР ! :D Надали е толкова трудно да запомниш шест ника (айде, може да попромениш нещо на Y_2_J заради долните черти, но той не е НЕГЪР ! :D). Щом ще има промени по Е-феда, може и имената да промениш.

Съжалявам, но това не може да се промени. Приемете ги като нещо като свои прякори във федерацията. Всички са свикнали с тях.

35izpu1.jpg

^

И аз мисля, че е по-добре да са си с техните никове. Така иначе става много объркващо - един участва с името на друг... няма връзка, просто са си нови хора, както става и наистина, не може да са вечно в е-феда, някои си тръгват, други идват...това е. Тъкмо тези, които са останали ще имат статут на легенди, а тези, които идват сега ще са новаци, каквито и са си.

^

И аз мисля, че е по-добре да са си с техните никове. Така иначе става много объркващо - един участва с името на друг... няма връзка, просто са си нови хора, както става и наистина, не може да са вечно в е-феда, някои си тръгват, други идват...това е. Тъкмо тези, които са останали ще имат статут на легенди, а тези, които идват сега ще са новаци, каквито и са си.

Напълно разбирам идеята ти, но няма да е толкова трудно хората да свикнат само с 6 чужди роли. Просто няма как да сменя никовете, защото имам доста сценарии от миналата година, които трябва да бъдат довършени. Няма как да махна Raven, KANE, California и Carn от Е-феда, защото не само, че предстоят много важни истории с тях, а и никовете им са много характерни и няма как да се разделя с тях. Е, примерно Toni не беше толкова важен играч, така че ако Yo The Real е чак толкова недоволен, може да вземе неговата роля, като използва истинския си ник. При това положение krapolax поема ролята на Carn.

Има и още един момент - всеки е свободен да НЕ участва в Е-феда. На сила няма да карам никого.

35izpu1.jpg

Време е да започваме малко по малко да ви настройваме за премиерата на Е-фед 2!

Тук пак ще припомня гимиците на хората от ростъра, за да сте наясно кой какъв е:

Всъщност, ето ги и образите, за да не се ровите:

Emperor Lions - Свръхбогат и свръхопитен задкулисен виртуоз с кралско потекло. Една от най-големите легенди в кеча и един от най-мръсните играчи в него.

Loop - Стил "мачо мен". Беше един от най-големите любимци на публиката. Наскоро тотално променя образа си и става хийл, излизайки изцяло в черно и казвайки, че му е писнало да лиже гъзовете на феновете и сега ще работи само за себе си.

The Rock - Бивш професионален културист с нечовешка сила. Една от най-големите млади надежди. При дебюта си има 14-месечна непобедена серия.

UNDERTAKER - Почти 1 към 1 се припокрива образа му с този на истинският Гробар. Понастоящем е фейс.

Ultramadd - Младок, който вече е натрупал доста опит и не се спира пред НИКАКВО предизвикателство. Малко напомня на Джон Сина

Radox - Милионер, който уж се бие само за удоволствие, но все пак - единствената му цел е да се докопа всячески до Световната титла. Използва много задкулисни игри. Но напоследък се завръща от дълго отсъствие като Фейс!

KANE - Вманиачено чудовище, което е станало жертва на пожар в детството си и идва във федерацията, за да търси мъст. Успява да се излекува от манията си и сега е фейс. РОЛЯТА МУ СЕ ПОЕМА ОТ FINAL.

Heidenreich - Странен гигант, който дебютира с единствената цел да смаже старият си враг Emperor Lions. Като цяло е психически лабилен. Подобен е на истинският Heidenreich.

Olimpic - 1 към 1 с образа на Кърт Енгъл - само че е вечен фейс.

Djihad - Прякора му е "човека-светкавица". Един от най-пъргавите членове на компанията. Наскоро се прави шокиращо разкритие, че той и California са близнаци! Последва хийл-търн и обединяването им в страховитият отбор Twilight Twins.

Raven - Човек, който е бил изоставен на улицата като дете и и до днес страда от комплекси от това. Израснал е сам по улицата и дължи всичко на себе си. Постоянно търси МЪСТ, но не се знае нито от кой, нито защо... ОБРАЗЪТ МУ СЕ ПОЕМА ОТ Y_2_J.

Axl - Подобен на Умага психопат-туземец с огромни размери и доста татуировки. Телосложението му обаче напомня по-скоро това на Snitsky.

Borko - Когато дебютира, беше маскиран клоун-побърканяк с психични разстройства. След дълги перипетии се излекува от маниите си и се преквалифицира в умел MMA shoot-style боец в леката категория.

Remus - Твърди, че е "обикновен" човек, който се бие само, защото му харесва. Той получава нормална заплата, виси по опашки, плаща си сметките, дупчи си билета в трамвая и т.н... Настоящият носител на куфарчето.

Mindfreak - Доста подобен на Test - едър, но пъргав кечист, който винаги е хийл.

Torex - Заедно с G изграждат може би най-легендарният отбор във федерацията - BOD. Образите им са на метъли-купонджии, които обаче са безмилостни бойци.

G - ...

California - Израстнал по педагогически училища и по улиците, този гологлав маниак е усвоил до съвършенство техниките на уличният побой. Наскоро се разбира, че той и Djihad са братя-близнаци! ОБРАЗЪТ МУ СЕ ПОЕМА ОТ DAMN.

Brad Allen - Охранител тип "Big Bossman". Срещу известна сума е готов да предложи услугите си на която и да е Суперзвезда.

Specter - Бивш супергерой, любимец на децата. Той бе пазител на доброто, предотвратяваше обири, спасяваше момичета от изнасилване и т.н... Последва хийл-търн и той се превърна в "зъл супергерой", правещ всичко възможно, за да помага на престъпниците.

Toni - Фейс, негър, стил "Шелтън Бенджамин". Ловък, бърз, вярващ в себе си младок. ОБРАЗА МУ СЕ ПОЕМА ОТ YO THE REAL!

Jericho - Експерт-каратист с уникални рефлекси.

Unforgiven - Експерт-каратист с уникални рефлекси. Двамата с Jericho съставляват уникалният отбор "Fists of Rage".

Tugg - Младок, който след много провалени опити, най-сетне е осъществил мечтата си да бъде кечист.

Rey Mysterio - 1 към 1 с истинският Мистерио, само че не е мейн-ивентър. Винаги е способен да поднесе изненада. Бивш крал на леката категория.

BRM - Маниак на тема диско-музика и денс. Има уникален боен стил, напомнящ танцуване. Понякога пуска музика да звучи по време на мачовете му. ОБРАЗА МУ СЕ ПОЕМА ОТ GOSHKY.

Dani - Пънкар.

Mario - Маниак на тема мотори, рокер. Братовчед на Dani. Преди хийл-търна си, двамата образуваха отбора "The Machines", като и той беше пънкар. След раздялата им, Марио се върна към старата си страст - моторите.

Charisma - Самонадеян бейзболен играч от леката категория. Неведнъж прибягва до своята бейзбона бухалка, за да печели мачове.

Domino - Ескимос, който мисли, че е вълк.

Shevchenko - Ескимос, който мисли, че е вълк. Двамата с Domino са един от най-обичаните отбори в компанията - "The Aardwolves".

Matt - Подобен на Карлито. Пие коктейлчета, ходи по плажове и е с афро-прическа.

Jeff - Заедно с Matt съставляват отбора "The Caribbean Boys". Пичове, падащи си по розовите кадилаци, белите плажове и добрата текила.

John Cena - Рапър-побойник.

Crazy Boby - Рапър-побойник. Двамата със Сина образуват тима "The GangstaZ". Понякога изнасят малоумни рапове преди всеки мач, псувайки опонентите си.

Carn - Бивш "друид" на Raven. Заедно с уволненият вече THE GAME съставляваха отбора "The Druids", който изпълняваше повелята на Гарвана. След раздялата им, Carn се завърна като неуловим, окултен "човек-сянка" с неизвестни цели. Не се знае нищо за него, тъй като дебютът му беше много малко преди да спра с Е-феда. РОЛЯТА МУ СЕ ПОЕМА ОТ KRAPOLAX.

Bizkit -

Frantic - ПОЕМА СЕ ОТ XZIBIT

Socki - Той и горните двама образуват стейбъла "The Mexihools", състоящ се от трима футболни хулигани, които се млатят с всеки в името на своят любим клуб - мексиканският "UNAM". Интересното е, че стилът им на бой въпреки всичко, е lucha libre.

Таг дивизията е доста изразена. Отборите във федерацията са към 9:

Radox & KANE

Twilight Twins

Team Security

BOD

The Aardwolves

The GanstaZ

Caribbean boys

Fists of Rage (неактивен поради контузията на Unforgiven)

The Mexihools (стейбъл от 3ма човека)

35izpu1.jpg

Последно мястото на Rey Mysterio свободно ли е?И аз искам да съм във феда.

[center][img]http://s5.tinypic.com/yl2ev.jpg[/img][/center]

hristoserafimov

Еми и аз исках,но явно няма места.И все пак се радвам за избраните. ;)

[img]http://i41.tinypic.com/152geme.gif[/img]

За всички, които смятат да участват в Е-феда, е силно препоръчително да прочетат последният турнир "Doom" за да видят как стоят нещата! Той може да бъде намерен на следният линк:

http://forums.bwcommunity.org/index.php?showtopic=11139

Ако някой има въпроси относно историята на даден кечист, титла или турнир, както и каквито и да било въпроси за миналото на Е-феда (което беше доста славно и интересно), да се чувства свободен да ги зададе тук.

35izpu1.jpg

Radox & KANE

Twilight Twins

Team Security

BOD

The Aardwolves

The GanstaZ

Caribbean boys

Fists of Rage (неактивен поради контузията на Unforgiven)

The Mexihools (стейбъл от 3ма човека)

Мен не ми е много ясно нещо около таг дивизията , а именно-от кои се сътоят отборите. Търсих из страниците на Е-фед-а , но не намерих нищо.

Иначе аз си харевам образа , който си ми избрал. Забелязах , че аз (Rаvеn) няма голяма кариера зад гърба си , но това за в бъдеще се надявам да се промени.