Jump to content

Вашите любими сегменти

Radox

Recommended Posts

Интересна тема, която ми хрумна днес. Идеята е да напишете от 1 до 5 сегмента от кеч-събития, които са ви разсмели най-много или пък са били сериозни, но са били много добри и са останали в съзнанието ви. Най-важното обаче е накратко да преразкажете какво точно се случва с сегмента!! Ето някои от мен:

Goldberg/Lesnar - Survivor Series 2003 - Самият сегмент не беше кой знае какво като реплики, но много добре започна билд-ъпа за мача им на Кечмания 20. Хареса ми също и това, че по това време и двамата бяха шампиони и титлите на раменете им доста спомогнаха за силата на сегмента.

King Booker/Cryme Tyme - Е тука вече се скъсах от смях! Кинг Букър влезе в офиса на главният мениджър и започна да казва че "не говори принизени мръсотии, присъщи само на простолюдието". Секунди по-късно обаче влязоха и Cryme Tyme и незабелязано отмъкнаха портфейла на Букър. Когато той разбра за това, започна да псува като хамалин :lol:

Cena/Christian - Royal Rumble 2005 - Единственото нещо, което Сина е правил и което да ми е харесало. В общи линии двамата се срещнаха на тегленето на номерцата за мача, скараха се и си направиха фрийстайл-батъл, в който Крисчън тотално own-на Сина.

Тези са засега, по-късно ако се сетя други, може да напиша още ;)

0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Наебал съм ги с 200 и съм им го вкарал.

corruptedshadow

А брао, брао... Тъкмо написах, че темата за смяна на титлата на титлата е тъпа и ето една много добра тема.

А иначе аз wrestling-a си го уважавам най-много заради сегментите, така че има много, който ми излизат на първо място в съзнанието.

Но в момента се сещам за един от най - забавните ми сегменти - този между Kane, Goldust & Booker T. На кратко - някой беше казал на Кейн, че е изрод и спи с мъртви хора (демек некрофил), Букър го утешаваше и беше казал: Have a sex with a dead body? Who in the hell have a sex with a dead body?" Тук Goldust вдигна засрамено ръка, Кейн и Букър го погледнаха втрещени, а Goldust каза: "What? I was young and stupid! Oh, come on! Gimme a break!". :lol: :lol: :lol: Ае сегмента рулзз :) Пък, който не го е гледал - http://www.youtube.com/watch?v=QbtRpPRmRuo. Enjoy! :D

Edited by corruptedshadow

Тука един пич го разкарва в подписа си - Скот Щайнер като изчисляваше шансовете си за победа - свят ми се зави, умрях от смях ... половината не го разбрах, толкова бързо го дърдореше, обаче беше фрапантно забавно.

Може да не са 5, и не са в определен ред:

Steiner's Numbers Don't Lie! + others

- Tomko! Gimme a beat!

......NO!

nWo's 4 Horsemen parody and/or other promos

Mr. Socko!

Insert any of Rocky's funnier segments here!

Any of Macho Man's funnier rants here!

:lol:

- Tomko! Gimme a beat!

......NO!

Тва още тогава не го схванах какво му беше смешното. И до ден-днешен не мога :D

0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Наебал съм ги с 200 и съм им го вкарал.

Как да не е смешно? Tomko бива own-nat до ден днешен, както се казва. В случая - Destination X 2008, преди около половин година:

k4wgzs.jpg

:D