Jump to content
Българското Кеч Общество

Какво искате да се добави/промени в BWC?

Recommended Posts

Rise of Thunder

Това бяло празно поле от дясната страна е ужасно дразнещо. 

Еdit: Не е празно, още по - голям ташак е. 

Edited by Rise of Thunder
  • Upvote 1
  • Like 1
  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• parcaleste

95

• hacky

89

• Veetor

84

• itzo1994

55

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Като фетишист по гащи, не знам как не си се сетил да използваш носа си.

Значи, аз искам не да се добави (защото вече имам 6), а да се промени или иначе казано да се занулят warn точките ми... Радокс, ако някой си го спомня, пендела който зида в Германия ми е добавил всичк

Моля да се добавят е тия емотикони - @HEIDENREICH, подкрепи ме за тая. Знам, че ще я оцениш!

Posted Images

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• Veetor
      By Veetor
      Дерзайте

• UltraMadd
      By UltraMadd
      Изисквания
      към класациите
      Всеки потребител има право да гласува за точно 10 кечиста, които според него са се представили на ниво през изминалия месец. Много важно е да се постараете да бъдете максимално обективни и да пренебрегнете личните си пристрастия, защото целта на класацията е да представи обективно кечистите, които са се представили най-добре през месеца, а не любимите ви такива. Имайте предвид, че ако се постараете да бъдете възможно най-обективни, класацията ще изглежда максимално реална. Класацията не е само за кечисти от WWE. Можете да гласувате и за кечисти от всички останали федерации в света. Например AEW, IMPACT! Wrestling, ROH, CZW, NWE, AAA, CMLL, NJPW, NOAH... Няма точно определени критерии, по които да гласувате. Всеки сам решава кое е по-важно за него: качествени мачове, натрупани победи, спечелени титли, добри промота... Задължително е на всяка позиция да има точно един кечист! Тоест, забранява се гласуването за отбори и групи. Ако смятате, че даден отбор или група се е справила добре през изминалия месец, може да гласувате за няколко или всичките й членове, но поотделно (те трябва да са на различни позиции в класацията). Задължително е имената на кечистите да се изписват на английски език, като се изписва точното име на кечиста, а не негов прякор! Задължително е да подреждате класациите си по следния начин: номер 10 стои най-отгоре, а номер 1 - най-отдолу. Така е по-прегледно и значително се улеснява пресмятането на гласовете. Ако някой наруши което и да е от правилата, гласът му няма да бъде зачетен!

ВАЖНО: Задължително проверявайте щателно класациите си за грешки преди да ги пуснете!

The BWC Team

Краен срок за гласуване: 9 август 2020
    • UltraMadd
      By UltraMadd
      June 2020 # Wrestler Promotion 1 Drew McIntyre WWE 2 Edge WWE 3 Randy Orton WWE 4 Braun Strowman WWE 5 Asuka WWE 6 Bobby Lashley WWE 7 The Undertaker WWE 8 Brock Lesnar WWE 9 Io Shirai WWE 10 AJ Styles WWE 11 Karrion Kross WWE 12 Chris Jericho AEW 13 Brodie Lee AEW 14 Angel Garza WWE 15 Cody AEW 16 Jeff Hardy WWE 17 Matt Hardy AEW 18 Dustin Rhodes AEW 19 --- --- 20 --- ---
    • UltraMadd
      By UltraMadd
      May 2020 # Wrestler Promotion 1 Drew McIntyre WWE 2 Asuka WWE 3 Karrion Kross WWE 4 Charlotte Flair WWE 5 Bobby Lashley WWE 6 Braun Strowman WWE 7 Jeff Hardy WWE 8 Edge WWE 9 Otis WWE 10 Daniel Bryan WWE 11 Angel Garza WWE 12 Seth Rollins WWE 13 Aleister Black WWE 14 --- --- 15 --- --- 16 --- --- 17 --- --- 18 --- --- 19 --- --- 20 --- ---
    • UltraMadd
      By UltraMadd
      April 2020 # Wrestler Promotion 1 Drew McIntyre WWE 2 Edge WWE 3 The Undertaker WWE 4 Braun Strowman WWE 5 Bray Wyatt WWE 6 Charlotte Flair WWE 7 Randy Orton WWE 8 AJ Styles WWE 9 Becky Lynch WWE 10 John Morrison WWE 11 Rhea Ripley WWE 12 Lance Archer AEW 13 Zelina Vega WWE 14 Chris Jericho AEW 15 Brodie Lee AEW 16 Seth Rollins WWE 17 Kofi Kingston WWE 18 Otis WWE 19 Matt Hardy AEW 20 Daniel Bryan WWE
  • Create New...