Jump to content

FPR BWC Diary (Game based diary)

Recommended Posts

House Show 11.07.08

Хаус шоуто започва със "The Exellence of Execution" Ledg, който предизвиква "The Phenomenal" Kevin Hero на мач.. Kevin Hero се появява в залата и след обмяна на груби думи двамата с Ледж започват да се налагат в средата на ринга.. Изведнъж на ринга пристигат и SocKi & Jericho.. Вече имаме 4 Way brawl, малко preview преди сблъсъка на тези четиримата на Annihilation!!

Normal Match

Yo The Real vs Jericho

">" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="425" height="350" />

Winner: Jericho via pinfall
Ending: Много динамичен мач, в крайна сметка Jericho успява да открадне победата след един внезапен Emerald Flowsion M!! Yo The Real също прави много добър мач, като почти през цялото време контролира мача и дори успява да забоде SSP на Jericho, но ветерана успява да се повдигне.. добър мач на Jericho но дали ще успее да спечели титлата на Annihilation?
Bobby Heenan & KENNEDY са показани да разговарят в офиса на GM-a, за евентуалното пристигане на Tajiri! KENNEDY трябва да се срещне с него в Barbed Wire Match!! на Annihilation.. Внезапно Count Birov се намесва в разговора и казва на KENNEDY, че ще пази гърба му... KENNEDY изглежда учуден!
Normal Match Xzibit vs Mike Modest
">" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="425" height="350" />

Winner: Xzibit via pinfall!
Ending: Добро представяне на Xzibit, който довършва опонента си накрая благодарение на X-Killer-а си!
След мача си Xzibit e confront-ван зад кулисите от Soultaker, който му казва да внимава защото има време до Annihilation, рпез което може някой да.. пострада
! Normal Match Final vs s0cKi

Winner: s0cKi via pinfall
Ending: Добър равен мач.. в края Final опитва да забоде Копието си, Socki успява да се измъкне и да довърши опонента си с Cop Killah!! s0cKi се запътва към Annihilation и иска световната титла несъмнено!

Много добре. Това, че съм негър поне ме отличава от другите :Р... иначе последния мач ми хареса доста, първия също не беше лош. Мисля, че малко повече трябва да наблегнеш на сегментите и интервюта, ама ти си знаеш де.

3xTNA prediction champion 3xWWE prediction champion 1xUniversal champion 6xPrediction tag team champion

BoRn_2B_GoD

Доста добре за house show. Ще се съглася с Xzibit, че ще е хубаво да наблегнеш на сегментите малко повече, но все пак това е house show и не са толкова нужни. Дано на Annihilation ги описваш мааалко по-подробно. Но все пак знам, че си зает и не остава време, така че както решиш така да е. Просто съвет :)

Сега за шоуто. В първия мач не очаквах Yo да хвърли толкова бой на Jericho и въпреки, че считах втория за фаворит, някъде по средата се замислих, че трудно ще спечели. И все пак успя. Победа тип Сина, но да му е честита. Колкото до сегмента след това: хех, палав съм, какви обещания давам. Таджири е ти е в кърпа вързан, залагам благородническия си задник. Второто мачле беше доста по-оспорвано. Приятен финал. Третия мач също не беше лош, ама не знам защо си написал "равен мач" (сигурно имаш предвид равностоен) след като на мен ми се струваше, че s0cKi доминира през по-голямата част. Final се раздвижи едва накрая и... отнесе Cop Killah :D Та така... много добро шоу. Надъхах се за Annihilation и се надявам скоро да го пуснеш. Евала!

Ще го имам предвид и ще правя по-дълги сегменти, особено за Annihilation :) Благодаря на хората дали коментари, ще се отрази на идните им мачове по някакъв начин!

Jericho vs Yo The Real - Верно много антиклиматична победа зех, то бой-бой-бой-бой ядох, като боксова круша бех, накрая пляш EMERALD FLOWSION, end of story. Кефим си се на финишъра. :D.

Xzibit vs Michael Modest - Squash, хареса ми, на Xzibit финишъра също е хубав, требваше малко повече offence да му дадеш на Modest, за да не е хептен Squash, ама карай да върви, да ядат бой джобърите, там... :P

Socki vs Final - Най-хубавия мач за вечерта (което е логично, щото е мейн ивент и така требва...). Socki много прилича на John Cena :lol:. А и не знаех че у FPR има Kudoh Driver Pin! :D

Сегментите също се получиха хубаво, ще видиме какво ще се получи с Tajiri и Xzibit/Soultaker и чекаме PPV-то! :D

9/10. Всичко ми хареса.

Страхотно шоу се е получило, евала :) Много добри мачове, само сегментите малко по-дългички. Мача ни с Джерико стана повече от добре, може би най-добрия от шоуто :) Всичко друго ми хареса адски много, но първия мач най-най.

TONIGHT

4 Way FPR World Title Match

s0cKi vs "The Iron King" Jericho vs "The Excellence of Execution" Ledg vs "The Phenomenal" Kevin Hero

4 Way BWC World Heavyweight Title Match

'The Extreme Dream' Yo The Real vs "Yellow Flash" Soultaker vs "Mr. X to the Z" Xzibit vs Final

Barbed Wire Match

KENNEDY vs Tajiri

Special Attraction Match

Ledg, Jericho & Kevin Hero vs Bobby Lashley, Mike Modest & Chris Masters

Opener Match

Count Birov vs Psicosis

Гласът на FPR BWC Bobby Heenan открива шоуто. Той е показан на ринга с микрофон в ръка пред феновете събрали се за първия евент на компанията какво ли ще ни каже!?

Bobby Heenan: "Дами и господа добре дошли на първия официален евент на компанията ANNIHILATION!!! Дано останете доволни от представлението, което са приготвили за вас нашите атлети.. Днес ще бъде решена съдбата на 2 титли.. 2 много важни титли за FPR BWC, а именно The FPR World Championship & BWC World Heavyweight Championship! Както знаете те ще бъдат решени в два 4 Way-a, а специалната ни атракция тази вечер ще бъде Barbed Wire Massacre между Японската суперзвезда Tajiri & нашия Golden Boy KENNEDY!!! Време е за шоу..."

Opener Match

Count Birov vs Psicosis

Ending: Биров успява да постигне контрол над целия мач и в крайна сметка довършва леката офанзива от страна на Психозиз в края с trademark движението си Birov Bomb!! Birov взема микрофона и съобщава, че тази вечер ще е Enforcer в мача на KENNEDY, защото звезда като него заслужава честен двубой въпреки грубите правила.

Winner: Birov via pinfall
Soultaker се сблъсква с Yo The Real. Двамата си разменят няколко мръсни погледа, след което Soultaker казва на събеседника си, че тази вечер ще вземе душата му!! Special Attraction Match Ledg, Jericho & Kevin Hero vs Bobby Lashley, Mike Modest & Chris Masters
Enidng: Динамичен мач, в който нито един от двата отбора не успява да вземе превес. В края Lashley & Masters биват повалени извън ринга от Hero, с невероятен Flipping Senton над въжетата. На тепиха Ledg & Jericho довършват Modest с Modified Cutter.. След мача Jericho поваля Ledg с невероятен Lariat, показвайки, че тази вечер в Мейн Евента няма да има приятелство по между им! Hero гледа случката до ринга, на рампата се показва и s0cKi!! 4-мата се stаre-ват до края на сегмента..

Winner(s): Ledg, Jericho & Kevin Hero via pinfall
- KENNEDY & Count Birov се срещат в коридора уж случайно! Биров казва на КЕННЕДИ отново, че ще пази гърба му тази вечер.. KENNEDY му отговаря просто "Why?" и продължава към рампата. Биров вкарва лукавата си усмивка преди края на сегмента. Barbed Wire Match KENNEDY vs Tajiri
Ending: KENNEDY успява да измъкне туша, чрез KENNEDY Roller Coster.. бързия туш с който не веднъж е измъквал победата! Наистина брутален двубой.. изведнъж веднага след преброяването COunt Birov, който е до ринга влиза самонадеяно със стол в ръка и халосва няколко пъти KENNEDY! Следва побой над легендата.. Birov направи поредното си послание, феновете започват да го освиркват!

Winner: KENNEDY via pinfall
s0cKi е показан да влиза в съблекалнята на Kevin Hero. Той опитва да го накара да действат заедно, но Hero му отказва с клишираната фраза "Every man for himself!". s0cKi не изглежда много доволен от случилото се! KENNEDY влиза яростен в офиса на Bobby Heenan, още облян в кръв искайки мач срещу Биров без правила на следващия евент! Heenan не знае какво да каже, затова позволява мача! 4 Way BWC World Heavyweight Title Match 'The Extreme Dream' Yo The Real vs "Yellow Flash" Soultaker vs "Mr. X to the Z" Xzibit vs Final
Winner: ... and NEW BWC Heavyweight Champion!! (За повече инфо вижте мача)
Промоционално клипче за появата на самия Sting е пуснато!!!! Sting ще бъде тук на следващия евент! "The Icon is back!" MAIN EVENT 4 Way FPR World Title Match s0cKi vs "The Iron King" Jericho vs "The Excellence of Execution" Ledg vs "The Phenomenal" Kevin Hero
Winner: ... and new FPR World Champion (за повече инфо вижте мача)

End...

THE CHAMP IS HEREEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE !!!!!!! :D

Гледах само МЕ и беше много добър мач. Всички участници в мача си имаха своите моменти, като накрая ми хареса, че си наблегнал на нечестните ми тактики. :) И за пореден път COP KILLA PIN FOR THE WIN !! :D

Утре ще гледам другите мачове и ще дам по-обстоен коментар за турнира.

635682_orig.jpg

Много, много, ама адски много добре е станало,

1...2...3... & kiss my ass

:P

Честито на всички шампиони и отново поздравления. Само да те питам дали си пускал въобще мача Birov-Psicosis и Special Attraction мача, защото не ми се отварят ?

BoRn_2B_GoD

Chair shot and chair shot and chair shot... BIROV BOMB! :lol: Така... да започна отначало. Изглежда съм смазал Psicosis, но все пак Мое великолепие не може да се остави на някакво си мексиканче. Birov Bomb FTW oтново! :D Special Аttraction мача послужи за build-ване на МЕ, което е добре. Решението да не записваш тези два мача е добро, тъй като наистина няма смисъл. Barbed Wire-a си стана прилична касапница, поне за Tajiri. Тъкмо се бях замислил, че нямаше да е лошо и ти да покървиш малко в мача... когато излязох Аз и се погрижих :D Не знаеh по кой път ще тръгнеш - дали ще ти помогна или ще те нападна, но решението ми се струва добро и с още по-голямо нетърпение ще чакам мача ни. The Golden Boy vs The royal pain in the ass! Този мач ще кърти просто.

Мачовете за титлите бяха доста интересни, но проблема при четворните мачове е, че когато остават 30-ина секунди е ясно, че победител ще е един от двамата, които са в кадър. Честита титла на новия

BWC Champion Yo

, заслужи си златото ;) Победителя в другия мач ме изненада малко повече. Ама да му е честитo и на

FPR Champ-a s0cKi

. Първото мачле ми беше по-интересно, но и второто към края стана перфектно.

Забележки... ъм... сегментите пак ми се струват късички. Не знам, мисля си, че малко по-обстойно разказване на сегментите няма да навреди, но това е естествено по твоя преценка и зависи от времето и желанието ти. Само давам съвет. Песните са добре подбрани, ако можеш само да ми кажеш кое е парчето от твоя мач, защото ми допадна. Иначе като цяло много добро шоу, струваше си чакането определено.

REVENGE IS SWEET FULL CARD

MAIN EVENT

FPR World Title Match

s0cKi © vs Jericho

NO DQ Match

KENNEDY vs Count Birov

BWC World Heavyweight Title Match

Yo The Real © vs Xzibit

#1 Contenders spot for any title Match

Soultaker vs Final vs Ledg

Kevin Hero Interview (about his injury)

FPR Tag Team Titles

Soultaker & Final vs Naruki Doi & Masato Yoshino

Opener & Debut Match

"The War Machine" torex vs Mike Modest

Доста интересно се получиха нещата.И в двата мача за титли очаквах други победители (Socki е баш Сина.. :D).Доста добре се получава с мачовете.Ще видим каква контузия имам,въпреки че аз бях туширания..Jericho според мен няма шанс да спечели титлата.Иначе като качество може би,втория мач бих казал аз.

HYPE SHOW 14.07.08

- Репортери нахлуват в стаята на Kevin Hero, в болницата за да получат update на състоянието му. Той претърпя контузия (storyline) в мача си на Annihilation!

Kevin Hero: "Искам само да отправя вниманието си замалко към един индивид.. индивида прекрепил ме за това легло.. това си именно ти s0cKi, сигурно в момента си обикаляш с титлата в огромната си къща, заедно с красивата си жена.. btw прати и много поздрави, но това няма да продължи!! Ти се опита да ме отстраниш с нечестните си ходове "боже колко необичайно", но не така се прави бизнес в BWC!! Все някога трябва да се изправиш срещу демоните които те преследват и това ще стане съвсем скоро s0cKi можеш да бъдеш сигурен в това!! Веднага щом докторите ми разрешат да се бия идвам за теб.. и титлата ти.. сега се махайте от тук!"

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

- Репортерка на BWC в имението на Count Birov..

Count Birov: "Още вино милейди... е както желаете. Господин КЕННЕДИ това съобщение е за вас, може би се чудите защо ви отстраних по този безскруполен начин на ANNIHILATION.. защо ви администрирах в най-близката болница ако желаете... Много просто е всъщност.. не ви харесвам, не харесвам симпатиите, които тези заблудени души наречени фенове ви отправят.. те ви боготворят, те ви превръщат в еталон за поведение, не мога да позволя това да се случи. Кралска особа като мен не харесва начина ви на живот, не на това трябва да бъде учена младежта.. презирам ви господин КЕННЕДИ и скоро ще си понесете заслуженото!!"

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

- Съобщение на Jericho веднага след Мейн Евента на ANNIHILATION!

Jericho: "Това са ГЛУПОСТИ!!! s0cKi идвам за теб, току що говорих с Bobby Heenan и си мой!! Не съм свикнал с това.. ти просто хвана стола позволи си да играеш нечестно.. всичко тук се базира на ЧЕСТ синко! За мен си шампион само на лист хартия.. paper fucking champion!!!! Готви се за война s0cKi, готви се за.. шибана война!! На Revenge Is Sweet.. о да отмъщението ще бъде наистина СЛАДКО!"

(В другото издание на Hype Show очаквайте отговори защо Naruki Doi & Masato Yoshino са в FPR BWC, коя душа ще е следваща за Soultaker, чуйте новите Heavyweight Champion & World Champion Yo The Real & s0cKi, както и интервю с Xzibit в "махалата" му!)

Много добро шоу. Нещо подобно очаквах и се получи страхотно, дори надмина с малко големите ми очаквания :). И в двата мача за титли очаквах други шампиони (особено за BWC heavyweight-a :P), ама и така става. Интервютата след това също са доста добри, но според мен трябва да се набляга малко повече на сегментите и интервютата... преди по-важните мачове да има 1-2 интервюта...

3xTNA prediction champion 3xWWE prediction champion 1xUniversal champion 6xPrediction tag team champion

Съобщение: "The War Machine" torex е подписал договор с FPR BWC! Очаква се дебютът му да бъде в най-скоро време.

Breaking News: Легендата в wrestling бизнеса "The God of War" Loop е подписал с компанията!!

Много ми се насъбра тази седмица и затова FPR ще е в почивка.. следващата очаквайте Евента и профилите на Loop & torex!