Jump to content

Affliction: "BANNED" - 19 юли 2008

Recommended Posts

Date: Saturday, July 19, 2008, at 10 p.m. ET on pay-per-view (PPV)

">
" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="425" height="350" />

Fight Card

Main Event:

Fedor Emelianenko (27-1) vs. Tim Sylvia (24-4) (WAMMA Heavyweight Championship)

Main card (televised on PPV):

Josh Barnett (21-5) vs. Pedro Rizzo (16-7)

Andrei Arlovski (12-5) vs. Ben Rothwell (29-5)

Matt Lindland (20-5) vs. Fábio Negão (8-3)

Renato Sobral (29-7) vs. Mike Whitehead (20-5)

Main card (televised on FSN):

Antonio Rogerio Nogueira (13-3) vs. Vernon White (26-32-2)

Aleksander Emelianenko (13-3) vs. Paul Buentello (25-10)

Preliminary card:

Vitor Belfort (16-8) vs. Terry Martin (16-4)

Mark Hominick (15-8) vs. Savant Young (9-7)

Justin Levens (9-8) vs. Ray Lizama (5-5)

J.J. Ambrose (9-1) vs. Mike Pyle (16-5-1)

Също така на шоуто ще свирят Megadeth, а announcer ще бъде легендарният Michael Buffer, братът на Bruce Buffer.

Леле ... ега ти карда, ега ти и чудото. Че то това ще го очаквам с по-голям интерес от 90/100 от турнирите на UFC . Всеки мач е интересен и от ППВ-тата и от non-PPV. Надявам се, че няма само този път да е толкова страхотен карда, а ще има сериозен конкурент на UFC, защото EXC не го считам за такъв.

Добро шоу ще се получи.

Много ще ми е интересно да видя Витор Белфорт в каква форма е.

Абе вие не се ли усещате че тая WAMMA титла са я направили само и само Федор-Силвия да е пет рунда? :lol:...

Иначе Арловски, Федор, Сашко, Силвия, Барнет, Ризо, Ротуел... БАСИ ХЕВИУЕЙТ ДИВИЗИЯТА!!! :woot: UFC сега може само да си мечтаят за такава...

П.С - You can't spell FUCK without UFC... :D

Tim Sylvia и Ben Rothwell са си част от Adrenaline MMA.

А WAMMA си е официална организация, в която очастват Strikeforce, Adrenaline MMA, Affliction и се очаква EliteXC и IFL да се присъединят съвсем скоро. Естествено Zuffa не признават тази организация.

Tim Sylvia и Ben Rothwell са си част от Adrenaline MMA.

А WAMMA си е официална организация, в която очастват Strikeforce, Adrenaline MMA, Affliction и се очаква EliteXC и IFL да се присъединят съвсем скоро. Естествено Zuffa не признават тази организация.

Малей ... то предполагам, че подписването на Тито с тях е въпрос на време, ами ще им се наложи на Зуффа да я признаят скоро време, ако EXC и IFL (макр че те нямат много много какво да предложат) се присъединят и се правят подобни галавечери. То и в момента тежката им дивиия явно е доста по-долбре от тази в UFC, а Ренди чака да му изтече договора :)

Zuffa не им се налага да се водят по свирката на никой. И WAMMA надали ще направи изкючение.

Цялата идея на WAMMA (World Alliance of Mixed Martial Arts) е да определи най-добрият боец в света, но без UFC идеята е загубена, като се има предвид, че UFC държат 80% от най-големите имена в момента.

Друг проблем за Affliction е липсата на имена. Каквото и да си говорим Fedor тепърва ще пробива на американският пазар, Sylvia е може би най-слабия шампион от към финансово отношение, а Arlovski беше буквално закопан последните месеци.

Така шоуто ще се гледа от 100-200 (?) хиляди hardcore фенове. Пък и какво ли ще избере човек? Да гледа безплатно най-добрият Pound for Pound fighter или да даде 40$ за да види Sylvia как прави поредният decision...

• 2 weeks later...

Zuffa не им се налага да се водят по свирката на никой. И WAMMA надали ще направи изкючение.

Цялата идея на WAMMA (World Alliance of Mixed Martial Arts) е да определи най-добрият боец в света, но без UFC идеята е загубена, като се има предвид, че UFC държат 80% от най-големите имена в момента.

Друг проблем за Affliction е липсата на имена. Каквото и да си говорим Fedor тепърва ще пробива на американският пазар, Sylvia е може би най-слабия шампион от към финансово отношение, а Arlovski беше буквално закопан последните месеци.

Така шоуто ще се гледа от 100-200 (?) хиляди hardcore фенове. Пък и какво ли ще избере човек? Да гледа безплатно най-добрият Pound for Pound fighter или да даде 40$ за да види Sylvia как прави поредният decision...

Имаш в предвид шоуто за Чък Лъдел ли ? Или бъркам ?

А иначе - аз не мисля, че Силвия ще изкара пет рунда с Федор :)

• 3 weeks later...

Един от най-очакваните за мен мачове от доста време свърши за около 30 секунди.. Доста хора твърдяха, че това ще е един от трудните мачове за Федор.. е мисля, че ги опроверга убедително. Машина е !!

635682_orig.jpg

Мисля, че е крайно време Федор да спре да се бие с хора. Има толкова много неща, с които може данаправи интересен мач - лъв, тигър, мечка, бизон .. парн локомотив.

BigPoppaPump

:D Напълно съм съгласен с gboy и макар,че не съм чак толкова запознат с WAMMA ми е нужно да видя само,че Fedor е в даден мач,за да разбера кой ще победи...

[img]http://img145.imageshack.us/img145/446/williamstron7wl.jpg[/img]

Турнирът си струва да се гледа целият. Зрелищни бяха мачовете, макар и да не са чак кой знае какво. Мачът на АРловски лично мен най-много ме изкефи. Страшен изрод е :P

Дано Affliction колкото се може по-скоро да намерят телевизионен партньор, защото няма нищо по-хубаво от това UFC да бъдат застрашени от създаване на конкуренция. Dave Meltzer твърди, че Tito Ortiz 90% ще подпише с Affliction и на 10/11 ще се бие с Renato Sobral, като все още главният мач се очаква да бъде Fedor/Arlovski.

"Everywhere I go people stop and ask me, ‘Portia, how did you do it? How did you manage to beat Nikki Roxx so very many times?' And I look at them and say, ‘Kid, get the hell away from me, I'm trying to eat a waffle here." :lol: