Jump to content

EWR мод с BWC участници!

Recommended Posts

Ей ме пак, отдавна не бях овонявал форума ;) Та, решихме с wohov да направиме модче за EWR (за незапознатите - долу ще обясня какво е) с участието на съфорумци :)Демек ще можете да играете със себе си и другите съфорумци. Пускам темата, за да се записват желаещите, а и ще ъпдейтвам инфо кога предстои да се пусне мода и т.н.

Така, сега за играта:

http://en.wikipedia.org/wiki/Extreme_Warfa...Warfare_Revenge

Накратко - кеч-мениджър, в който управлявате федерация - контролирате мачове, интервюта, енгъли, цели вражди, контракти, пушове - абе в общи линии всичко в една федерация. Повече информация - линка по-горе. За даунлоуд - http://ewbattleground.com/ewrfiles/ewr4.2.zip

За да се запишете, въведете следните неща:

Име/Ник - името, с което ще сте в играта. Изцяло ваше желание, желателно е да сте с ника, с който сте познати тук, но не е задължително. Разни изчанчени символи, дето си ги вадите от майка си... абе без специални символи - букви, цифри и максимум _.

Тип кечист - Възможностите са brawler(сила), technique(техника), speed(скорост), charisma(каризма). Основната идея е на кое да ви наблегна, като ви създавам като кечист, а другите статове ще са по-слаби, като всичко това зависи от тва какъв ще ви е първоначалния push (жестоко съмнително е да има opener с каризма 100 ;) )

Gimmick/образ - изберете си от прикачения файл. Гледайте да е съвместим с избрания ви allignment ;)

Allignment - дали искате да сте heel или face. Ще гледам да се съобразя с желанията на всички, но ще гледам и да балансирам количеството faces/heels.

Снимка - по желание, дайте снимка, с която да се представите в играта. Не е задължително да е ваша (за момичетата - ЗАДЪЛЖИТЕЛНО ВАША), а може да представя образа ви. Шитове като снимки на Кр. Роналдо или съществуващи известни личности, или па някой да реши да си снима чашата с кафе няма да се приемат. Нека снимката е фокусирана на лицето (за момичетата - отделна - на циците) и е с размер 150х150 (втория тип за момичетата - може и пълен размер). Снимката - imageshack или подобен сайт и после на PM на мен.

При желание, уточнете се на РМ-и или както искате и пишете ако искате няколко човека да сте стейбъл, или двама да сте таг тийм, иначе аз ще нацвъкам няколко такива.

Федерацията ще се казва... *създава съспенс*... *бърка в джоба да извади листчето*... *бърка си в носа*... BWC!

Ще има 4 титли:

BWC Heavyweight - главната титла

BWC World's Greatest Tag Team - титлата по двойки

BWC Hardcore - midcard титла, защитава се само в hardcore мачове

BWC Talent Title - джобърската титла

Roster:

veseo - charisma / Authority Figure / Heel

wohov - Brawler / Arrogant / Heel

The_Olimpic - Charisma-technique / Egomaniac / Heel

Walter - Speed / Weirdo / Face

Ledg - Charisma / Evolution / Heel

BiZkiT - Charisma / Cocky Face / Face

Loop - Charisma-Technique / Hero / Face

Yo The Real - Speed / / Face

Panzer - Brawler / Monster / Heel

FinaL - Charisma / Egomaniac / Heel

Xzibit - Charisma-Speed / Bad Ass / Face

KENNEDY - Brawler / Arrogant / Heel

Soultaker - Speed-Charisma / Rapper / Face

DAMN - Technique / Cocky / Heel

ToReX - Charisma / Man on a Mission / Heel

krapolax - Charisma / Dual-Sport Superstar / Face

Bulgarian Lion - Charisma / Patriot / Face

Kan0 - Charisma / Fun drunk / Face

Toro - Charisma / Cool / Face

RoLeX - Brawler-Technique / ?? / Face

ludiq1 - Brawler / Evolution / Heel

Lightfist - Brawler / Monster / Heel

The Pain - Charisma / Highlight Reel / Heel

Bloodydoom - Charisma / Highlight Reel / Heel

Martinesko - Charisma / Cool / Heel

Sheik Ayatollah Al Jerihi - Brawler / Sheik / Heel

Erick Johnson - Charisma / ?? / Face

Sylar - Technique-Charisma / Arrogant / Heel

ViChiX - Charisma / Bad Ass / Tweener

Mike "Linkin" Shinoda - Charisma / Highlight Reel / Heel / Rock Bottom

Dave "Rosco" Davidson - Charisma / Bar Brawler / Tweener / Flapjack Brainbuster

Stables:

Three Xtreme Kings (TXK) : Toro & Kan0 & Xzibit

Tag Teams:

Toro & Kan0

P.S. След излизането на мода най-вероятно ще слеем Pop Prom-a и тоя мод, т.е. квото става в едното ще бъде отразявано в другото :Р

gimmicks.txt

The Olimpic Hero

Име : The_Olimpic

Тип кечист - Искам да бъде наблегнато най-вече на харизмата,но и да притежавам техника.

Gimmick/образ - Egomaniac

Allignment - Heel

Снимка - Аватарът ми.

Име: Walter

Тип:speed

Gimmick: Weirdo

Allignment Фейс

[b]Aristotle:[/b]
"What does it mean to be a good person?" [b]Nietzsche:[/b] "What does it mean?" [b]Bertrand Russel:[/b]"What does "it" mean?"[b]C.S Lewis[/b]"What does it?" [b]Lil' John:[/b]
"Whaaaaaaaa'"

Снимка - Аватарът ми.

Бе аватара ти ми прилича на един пич... деанам, май по тв-то съм го виждал, ма ми е мноо познат ;) Та в тоя ред на мисли, или дай няква друга НЕ НА ЛИЧНОСТ, или без снимка.

Име : BiZkiT

Тип кечист - Charisma-Technique

Gimmick/образ - Cocky Face

Allignment - Face

Снимка - th_AshtonKutcherPhoto1GuardianMovie.jpg...ако става де.

Име Yo The Real

Тип Speed

Gimmick-продавач на наденички

Allingment-Face

Finisher-Running SSP, Pain of Reality (Haas of Pain)

Edited by Yo The Real

Име:FinaL

Тип:Charisma

Gimmick:Egomaniac

Allignment:Hell

Finisher:Spear

Pic ytwaga.jpg

Едит:По ми отива на образаи мисля че не прече,че е лого на един сайт.

Edit 2:Klayton1web.jpg Бих искал тая но ако е проблем предната да остане.

Edited by FinaL

[center][img]http://store.picbg.net/pubpic/D5/BE/102af09fb67cd5be.jpg[/img][/center]

Искам да уточня, че ако някоя информация, която сте дали, не отговаря на изискванията, ви записвам, като замествам нея с избрана от мен. Не ми се повтаря кой пак не отговаря, прегледайте си събмишъните, ако държите да са точно въведени в мода.

Име: Xzibit

Тип:Charisma и от части speed

Gimmick: Bad Ass

Allignment: Face

Stable Toro & Kan0 - Three Xtreme Kings (TXK)

3xTNA prediction champion 3xWWE prediction champion 1xUniversal champion 6xPrediction tag team champion

Име/Ник - krapolax

Тип кечист - charisma,speed,technique

Gimmick/образ - Superstar

Allignment - face

Finisher - Canadian Destroyer

liverpoollogotransparenzb6.gif

Edited by krapolax

[color=red][b]You'll Never Walk Alone[/b][/color]

Име/Ник - Bulgarian Lion

Тип кечист - charisma(каризма)

Gimmick/образ - изберете си от прикачения файл. Гледайте да е съвместим с избрания ви allignment wink.gif

Allignment - face

Gimmick:Unique

Снимка - eafo5.png

Федерацията ще се казва... *създава съспенс*... *бърка в джоба да извади листчето*... *бърка си в носа*... BWC!

Име - RoLeX

Тип кечист - brawler и съвсем малко technique

Gimmick/образ - Айде,както в BWFags - Любимец на публиката :)

Allignment - Face

Няма ли да е по-добре вместо всеки да пише колко харизматичен е, да се изключи това (и charisma-ta да си я поставят veseo & wohov както преценят), и вместо това да се пише нещо измежду Speed/Brawl или техничар.

Име: ludiq1

Тип: brawler

Gimmick: Evolution

Allignment: Heel

[img]http://i.data.bg/08/07/17/1057468_orig.jpg[/img]
[b][size=1][color="#FF0000"]1x BWC Talent Champion[/color][/size][/b]

Ами принципно като сте написали на кое да се наблегне, в другите ще сте по-слаби при всички положения :Р Съответно като имате повече от 1 "сила", то тия два ще са по-силни от другите, но пък по-слаби, отколкото ако бяхте избрали само едното. Груб пример - ако сте избрали само Charisma ще сте около 60-80 на Charisma и другите на 20-30, а ако сте Charisma-Technique - двете ще са на по 40-50, а другите по 20-30. Запазвам си правото да направя някои по-силни и по-слаби, за да има добре балансиран начален ростър. Също и като гледам колко много харизматици се записвате, може и да променя насочеността на някои, пак с цел баланс.

За дата - при всички положения някъде средата на юли, дотогава се записвайте. Имам изпити, сорка.

Оле братле много съм се надъхал.Даже вече и шампиони си измислих!

[center][img]http://store.picbg.net/pubpic/D5/BE/102af09fb67cd5be.jpg[/img][/center]