Jump to content

G-boy wrestling show 2 !!!

gboy

Recommended Posts

Чак сега изгледах шоуто като доста ми хареса. Личи си, че Фил е съгражданин... личи му по говора :). В интервюто с Bizkit човек се вглежда Eric и се разконцентрирва :), но иначе беше супер ;). Браво...

3xTNA prediction champion 3xWWE prediction champion 1xUniversal champion 6xPrediction tag team champion

BigPoppaPump

Съжалявам,че толкова късно отговарям, но в последната седмица нямах време да пиша.Шоуто отново е супер!Эа мен беше чест да участвам и благодаря на gboy эа поканата.

[img]http://img145.imageshack.us/img145/446/williamstron7wl.jpg[/img]

• 3 weeks later...
vassil1990

Ще има ли ново издание. Все пак големи ППВ-а минаха и се задават в мейнстрийм федерациите. Имам едно предложение - да отделите и няколко минути на ROH, естествено ако има желаещи да коментират.

Пратих мейл до Винс и Джарет с молба да отложат за малко ППВ-тата, защото съм в сесия, ама знаете ги какви са :) .

Тоя месец шоу няма да има, като ми свършат изпитите на края - тогава ;) .

• 4 weeks later...

След 30-ти би трябвало да съм по свободен и ще се засхвана с третото шоу. Би било най нормално да е след Victory road и съответно около следващия турнир на WWE (кой ще е той между другото), така че ще гледам да е нещо около тези събития. Дайте предложения за теми на предаването - какво ви се ще да видите, че да знам как да го правя (колкото повече предложения толкова по-добре) :)

От мен са си предложенията за WWE :).Неща около Night of Champions,малко коментари за драфта и т.н.т.От сега усещам,че ще е доста добро :)

Ако удряш по една усмивка на камерата от време на време работата ще стане ;) .Не бъди Юлиан Вергов а бъди Антон Меляков :good: .

Не забравяйте, че до тогава има двайсетина дни :) . Може би ще е добре да дръпнем една темичка как се е отразил драфта, защото тамън ще имаме първи впечатления. Какво ще кажете ?

А за WWE турнира имах в предвид този след NoC ;)

Great American Bash се пада, който винаги е издънката на годината. С 2 ръце за драфта !

• 3 weeks later...

Ще има ли 3 издание и ако може и аз да участвав във някое да избия рибата :D

[center][img]http://store.picbg.net/pubpic/E2/48/1b9dc993c1aae248.png[/img]
[size=3][color=blue]Carefree, wherever we may be
We are the famous CFC
And we don't give a fuck Whoever you may be
'Cos we are the famous CFC[/color][/size]
[/center]

, изкаран изпит по български за 7-ми клас с повече от четворка. :)

Жалко не ми достигат 0.125 стотни. :wavecry:

Иначе ще ми е интересно да видя нова част дано направите 2рата гледах и ми хареса .

Edited by radoslav1948
  • 1 month later...