March 29, 200818 yr Моля ви, не заключвайте/трийте темата и не ми давайте warn заради тази тема. Тя е просто за забавление. ROSTER Самосвала Джо-Heel "Смърдящи чорапи" Стив Остин-Face Гъзоразбивача Шушони Майкълс-Face Трите Гипса-Heel Джон "Клина"-Heel Тръбиста-Face Лайнаря-Face "Убиеца на тоалетни" Ренди Ортън-Heel Отбор "Тоалетна Хартия" (Matt & Jeff)-Faces Рей Говнерио-Face Крис Смраднелико-Heel Brother Гей-Face Brother Гибон-Face Шампиони В тежка диария Гъзоразбивача Шушони Майкълс В обществените тоалетни Крис Смраднелико В Отборните канализации-Vacant В Леката канализация-Vacant И така започваме ! С вас е най-великия чистач на тоалетни и член на "Банята на славата" Джери "Чистача" Уолър ! Очаква ни велика нощ ! Започваме с най-силно исканата от всички кечисти във федерацията-Титлата в тежка диария ! Гъзоразбивача Шушони Майкълс Vs "Убиеца на тоалетни" Ренди Ортън Публиката е на крака ! Чува се музиката "I'm Just A Toilet Boy", а това означава че Шушони Майкълс е тук ! Ето го и "Убиеца на тоалетни" Ренди Ортън. Мощни освирквания от страна на публиката ! И ето го пускането на водата ! Мачът започна ! Майкълс обработва левия крак на Ортън с леки пръдни, но Ортън контрира със зрял боб ! Той иска бърза победа, но не ! Той се усра !!! По ягодите да !!! Ортън се усра, явно има силна диария която му попречи ! Майкълс скача от най-горното кранче и дааааа ! Опит за туш 1-2-3 !!! Гъзоразбивача е новият шампион в тежка диарияяяяя !!!! Нямам думи ! Какъв мач ! Следва-Титлата в обществените тоалетни ! Джон "Клина" Vs Крис Смраднелико Ето го и Джон "Клина" по обичайната си розова поличка ! Публиката е на крака ... от освирквания. Същото се повтаря и при Смраднелико. Водата е пусната ! И започваме с леки тоалетни хартий от страна на Джон. Но Смраднелико контрира със силна 3-слойна хартия ! Очертава се силен мач ! ***Уфф, че мирише ...*** Връщаме се след рекламите-Смраднелико е затиснал "Клина" в тоалетната чиния ... НЕЕЕЕ !!! Той пусна водата ! "Клина" се отказва ! Очаква се и един мач без залог-Тръбиста и Лайнаря в красива схватка ! Тръбиста Vs Лайнаря "I сера Alone ..." Ето го и него-Тръбиста ... С обичайната тръба в ръка ... "Rest In Обществена тоалетна" ... И ЗАЛАТА ЩЕ СЕ СРУТИ ДАМИ И ГОСПОДА !!! Лайнаря влиза, но той ще се напикае и бърза да иде до ... "Гонга" !? Започваме ! Очакваме мача, нооо "No Chance With Разтройство ..." Винс Макмеън влиза ... Той казва, че мача ще бъде No Toilets Barred. И така тръбиста удря тръбата си в главата на Лайнаря, но той избягва ударя и му прави бърз Канало-провод и опит за туш-1-2 ... и до там. Лайнаря се осъзнава и му прави бърз Надгробен камък в тоалетната чиния ... Тръбиста е целия в кръв и опит за туш 1-2-3 ... Лайнаря взима победата след ожесточен бой извън банята ! Това беше всичко за тази вечер, очаквайте ни и другата седмица, когато ще бъдат обявени и останалите шампиони ! МОЛЯ КОЙТО ИМА ИДЕИ ЗА ИМЕНА НА КЕЧИСТИ ОТ TNA ДА МИ ГИ ДАВА НА ЛС ! Шоуто е 1-2 пъти в седмицата-понеделник и петък, ако ги няма тогава е само в сряда, но ще гледам да има и в понеделник и в петък ! Edited March 30, 200818 yr by Yo The Real
March 30, 200818 yr Кенеди, от теб съм взел Самосвала Джо, надявам се нямаш нищо против От Shawn_Michaels трябва да е, моето беше Samoa Job
March 30, 200818 yr От Shawn_Michaels трябва да е, моето беше Samoa Job Голям смях беше като го прочетох тогава в дневника! :woot: :lol: [color=red][b]You'll Never Walk Alone[/b][/color]
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.