Jump to content

Любимото ви PPV от 90те и защо?

wwz

Recommended Posts

100 процента има такава тема някъде тук но карай.Разкажете ми за любимото си ppv през

периода 1990-1999 и защо ви е направил такова впечатление-бои-сегмент-дебют, ето такива работи.

Да си кажа-малко съм незапознат със WCW ppvтата и ще съм ви благодарен,ако кажете няке страхотно

като American Bash 96.

Edited by wwz

WCW Starrcade 97. Върха на развитието на WCW. PPV-то, където се появи Брет Харт. Турнира с 18-месечен build-up и т.н. Според мен всички успяха да изпълнят очакванията и т.н., даже Хоган и Стинг изкараха сносен мач, да не кажа добър. Откъм кулминация на едно стабилно развити на WCW vs. nWo много стабилен турнир. Откъм история и билд-ъп няма грешка ;)

anitrezashkakoaliciq.png.f1b67e01889f60e98e8ba5bf323780cb.png

Ехеии, аз хората питам, но не съм казал моето.Любимото ми турнирче от 90те е SUMMERSLAM 1994.

Когато е бил тоя турнир аз още съм ходил прав под масата.Но мача между Брет и братчето

му в оная метър и полвина клетка ме изкефи страшно.Истеглих си го наскоро и видях Джаред

като младок с най-смешната прическа, която сте виждали някога.

WWF Canadian Stampede '97! Това е едно от най-добрите шоута в историята на УУФ. С целия билдъп зад себе си, с Харт Фаундейшън, с НЕНОРМАЛНО лудата тълпа, която накара залата да се тресе, с разменените роли и успешноста на размяната, с прекрасния кеч през цялото време. И пак, с хартовете триумфиращи накрая. Изпипано шоу като по конец! Забележка: не нареждам до/над него WM 13, защото в нея имаше ЕДИН добър мач и останалото си беше кухо като фалшив бидон за зазимяване...

[img]http://i21.photobucket.com/albums/b290/-CaPtAiN_cHaRiSmA-/f24afa9a.png[/img]
[color="#990000"]HAIL SABIN[/color]

Mного са,през 90-те ми беше много по интересно от сега даже през 97-ма и 98-ма висях до 3 през нощта да гледам турнирите пряко.

Ще спомена няколко.

От Картун ерата:

Survivor Series 91-заради първата титла на Тейкър ,дебюта на пайпървю на Рик Флеър ,и Джейк Робъртс и кобрата...

Royal Rumble 92-единствената в която победителя става световен шампион-невероятното представяне на Рик Флеър(най-доброто досега)-най много хора със реален шанс да победят

Summer Slam 92-единствения турнир в Европа и то на Уембли ,над 80 000 посещаемост ,невероятен мач Брет-Бритиш Булдог,Гробаря излиза качен на катафалка

Wrestlemania 10 -най-празничната и бляскава Мания и досега, 2 ***** мача ,много Celebryties ,Wrestlemania moments любимата ми и досега

Summer Slam 94-над 30 000 в Юнайтед Сентър(единствения турнир на WWF там и досега),прекрасния мач Брет-Оуен в клетка ,завръщането на Гробаря,бъзиците с Лесли Нилсън

Survivor Series 94-шоуто бе в тексаски стил с виещи койоти,каубои ,Чък Норис Гробаря пречука Йокозуна,Дизел и Шон се скараха-много интересен турнир

Survivor Series 95-много приятно шоу,единствения и досега WILD CARD MATCH в който фейсове и хийлове са съотборници а отборите са определени със жребий,много добър мач на Брет и Дизел

От преходните години 96-97-ма

Wrestlemania 12-малко мачове но много силна карта

Royal Rumble 97-над 60 000 в Аламо Доум ,много интересен Royal Rumble мач ,и мач за титлата

Wrestlemania 13-turnira не е кой знае какво а и винаги съм мразел залата Rozemont Horizon( Allstate Arena) но мача Брет -Остин е един от най-добрите изобщо ,а и Гробаря стана шампион след 7 години

IYH Canadian Stampede Big Evil обясни защо-може би най силния като качество турнир изобщо за федерацията-всичките мачове без безплатния преди шоутои са за ****

IYH Bad Blood-първия HIAC и най-добрия изобщо

От началото на Attitude ерата

Wrestemania 14-въпреки тънкия ростер доста добър турнир ,първия мач на Гробаря и Кейн(който сега е джобър,но тогава беше непобедим) интересен мейн ивент(въпреки че мисля че като качество мача е надценен- очаквах повече от двамата особено след прекрасния си мач на KOTR миналата година,но не се получи толкова добре-може би заради травмата на Майкълс)

King of the Ring 98 -заради лудия HIAC ,но и Кейн стана шампион макар и за един ден

WCW Starrcade 97. Върха на развитието на WCW. PPV-то, където се появи Брет Харт. Турнира с 18-месечен build-up и т.н. Според мен всички успяха да изпълнят очакванията и т.н., даже Хоган и Стинг изкараха сносен мач, да не кажа добър. Откъм кулминация на едно стабилно развити на WCW vs. nWo много стабилен турнир. Откъм история и билд-ъп няма грешка ;)

:down: Наш получи инфаркт... ;)

БДУ - Добре че ме сетихте за Кан' Стампед... :D Pop-овете беха КОЛОСАЛНИ просто :yay: :smart:

:down: Наш получи инфаркт... ;)

Наш, ако не се лъжа, е един от хората с най-много контузии през живота си. Ако не беше инфаркт, друго щеше да е. Кофти все пак, ама не е лошо PPV ;)

anitrezashkakoaliciq.png.f1b67e01889f60e98e8ba5bf323780cb.png

Кофти все пак, ама не е лошо PPV ;)

Наш и Хоган го преебаха. ;) То да не искаш да джобиш бива, ама чак "инфаркти" да получаваш... :D :down: